Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudhatom, ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, ha egy fiú csak dugni akar velem?

Figyelt kérdés
2015. nov. 2. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy nem keres többet.
2015. nov. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Fuk de cámel válasza:
Gyakran kérdezget róla, sokat hív magához. De ez sem feltétlenül. Szerintem megérzed ha van egy kis eszed.
2015. nov. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle.
2015. nov. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak a külsődet dícséri, folyton a szexre tereli a beszédtémát. Nyomul, taperol, szinte csorog a nyála. :D Ne mondd, hogy nem láttál még kanos férfit. :D Ritkán keres, nem érdekli, hogy mi történt veled, vagy ha másról akarsz beszélgetni, nem a szexről. Tárgyként kezel. Persze biztos vannak olyanok, akik jobban leplezik a szándékukat, de szerintem az már egy biztos jel, ha türelmetlen, sürget.
2015. nov. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudhatod.


Én eddig minden barátnőmmel lefeküdtem a 2.-5. randink környékén. Sosem volt olyan lány, akire akár csak 1 hónapot vártam volna.

Mégis minden lányt komoly kapcsolatra akartam mellé.

2015. nov. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Clark Kent.. ***** válasza:

Sehonnan. Egy rafinált fickó ügyelni fog arra, hogy nehogy rájöjj, mert akkor bukik minden, csak egy amatőr buktatja le magát.


Max akkor fogod megtudni, a pasi dugás után már árkon-bokron túl van, teljesen felszívódik, és többet nem hallasz róla.

2015. nov. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ismerkedik veled ... :-P
2015. nov. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
.
2018. dec. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!