Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudhatom, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy ha randira megyek egy sráccal, akkor komolyabbat akar-e, vagy csak szexet?

Figyelt kérdés
2015. jún. 11. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Ha jol csinalja akkor sajnos utolag. Viszont ha tul ramenosen csak d,ugasra hajt akkor ugyks eszre veszed.
2015. jún. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Erre való a első randi, hogy meg tudd.
2015. jún. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
én már ott tartok, hogy aki ismerkedik velem az csak d*gni akar. sajnos ez a tapasztalatom. így nem is ismerkedek már inkább.
2015. jún. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem is az a tapasztalatom, pont azért írtam ki a kérdést, mert nem tudom, az miben más, aki komolyabban tervez...
2015. jún. 11. 20:42
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én az elején (2.-3. randin) rákérdezek, hogy párkapcsolatot keres-e vagy kalandot.

Eddig bejött.

2015. jún. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

Sehonnan se tudhatod!

Jaj, lányok örüljetek, hogy legalább ezért elhívnak randira. Jobb lenne ha a bankszámládért hívnának?

2015. jún. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
43%
Ja és még a drága hátsójukat is kinyalhatjuk, az is mekkora megtiszteltetés a számunkra, igaz? :D Meg hogy majd anyuci helyett moshatjuk a gatyájukat és etetjük őket xD Utolsó, komolyra fordítva, remélem neked nincs nőd
2015. dec. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!