Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elfelejtettem randizni/flörtöl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtettem randizni/flörtölni. Tippek?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok. Most ért véget egy egy éves kapcsolatom. Nem viselt meg, nem működött jól, de az önbizalmamnak kicsit betett. És ez alatt az idő alatt elfelejttem, hogy kell flörtölni, kikezdeni idegenekkel. Régebben ment a dolog, de akkoriban talán túlságosan is harsány voltam - így érettebb fejjel nem igazán vállalnám be azt a nyomulós stílust, holott bejött a legtöbb leszólított srácnak. Most meg, hogy kinőttem az ifjonti bolondságaimból és megkomolyodtam, nincs ötletem, hogy kezdeményezzek. Valakinek van tippje?
2010. márc. 19. 08:37
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
9%

Hihetetlen naiv vagy. :) 21 évesen elfelejtetted egy "komoly" egy éves kapcsolat hatására. Ugyan, ugyan... Járj templomba! :)

30F

2010. márc. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Ennek nincs semmilyen trükkje, csak annyit tudok mondani, hogy légy önmagad, ne játszd meg magad, mert az kellemetlen neked és a kiszemelt pasinak is!
2010. márc. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Ez körülbelül olyan mintha elfelejtettél volna írni-olvasni, már bocs, ha ezt elfelejted, akkor szerintem, nagyon nagy baj van, a memoria központoddal. Szerintem menj orvoshoz, lehet az exed kivágta az agyad és eladta a szervpiacon. Bár ahogy így elnézem nem kereste vele hülyére magát.
2010. márc. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Első válaszoló... 1:0, mondanám, ha igazad lenne :))) A gond leginkább az, hogy 19-20 éves koromban a legszolidabb megszólalásom ilyesmi volt: "Ha meztelenül feküdnél az ágyamban, nem rugdosnálak ki belőle." Vagy pedig: "Az inged színe nem áll jól az arcodhoz. Sürgősen le kellene venned." És hasonlók. Ez egyéjszakás kalandhoz nagyon jó, de máshoz.... Enyhén k*rvás.
2010. márc. 19. 09:11
 5/28 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, a szellemesség művelt pimaszság, szokták volt mondani. Mondom művelt, ha neked ez jelent valamit.
2010. márc. 19. 09:13
 6/28 anonim ***** válasza:
Rohadt jó dumáid voltak!!:D Pikkpakk kihevered a kapcsolatod és a sok komolyodást, és ez újra be fog jönni! A pasik se változtak azóta évszázadokat...xd
2010. márc. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

én viszont megértelek!!! Nekem 3 éves kapcsolatomnak lett vége, engem igenis megviselt, én vállalom, sőt meg is visel a mai napig. És megdöbbenten jöttem rá, de én se tudok "pasizni", flörtölgetni....egyenlőre csak ott tartok, hogy megnézem a jó pasikat. Ez most sokaknak biztos nevetségesnek hangzik, de amig volt ez a komoly kapcsolatom még ezt se tettem, mert szabályosan istenítettem az exem. Most lehet, hogy megint mindenki nevetni fog, még te is kérdező, de én azt tanácsolom vedd meg az áprilisi cosmopolitant:D Én se gondoltam volna, de ritkajó flörttippek vannak benne, aztán már csak egy kis bátorság meg önbizalom kell, hogy alkalmazni is merd.

Még egy tipp, nekem ez segít: Hiába nincsen párod, öltözz fel csinosan, járj el mindenfelé, ha kell változtass valamit a külsődön, ha attól jobban érzed magad. Próbáld ki, hidd el segíteni fog.

2010. márc. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, a műveltség is csak meg közelítés kérdése, már ne is haragudj, de ha így tudsz kötekedni, akkor hogy felejthetted, el a randizást a kettö között csak a hangsúly külömbség.


Egyébként, nem a művelt szó nem mond semmit, bocs túl hülye vagyok hozzá, és nem jut el az agyamig, am a szellemeség és az ironia között van külömbség,

Az utolsó válaszoló;)

2010. márc. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Ha Te kötözködsz, ironizálsz és pimaszkodsz: én is fogok... :) Kevés embernek jön be a burkolt "háttetökhülyevagy" hozzászólás.
2010. márc. 19. 09:31
 10/28 anonim ***** válasza:
Itt nem az volt lényeg, hogy bejöjjön vagy, nem éppen arra vezettelek rá, némileg sajátos stílusban hogy nem felejtettél el semmit merő egyszerűséggel nincs önbizalmad. Hiszen ez is olyan minta biciglizés , nem lehet elfelejteni, kivéve persze az amnézia esetén mikor még beszédet is elfelejted.
2010. márc. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!