Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Válás után,44-évessen, randizn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után,44-évessen, randiznom kellene, elfelejtettem hogy hogy kell?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 01:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

aki neked szimpi azzal összebarátkozol, és ha minden jó akár több is lesz :)



reklám:

2011. okt. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Randizni nem _kell_, majd ha találkozol olyannal, aki megfelelő, akkor jönni fognak a témák és minden. Ne erőltesd, az a lényeg.
2011. okt. 21. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is 44 vagyok, tízéves kapcsolat után, de én egyelőre abszolut nem érzem hogy randiznom kéne, sőt, a gondolata is megrémít. Kell egy kis idő egyedül, aztán talán jön magától.
2011. okt. 21. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ezen nincs mit tudni v. elfelejteni... Neten keresgélj- aki szimpi, annak írj pár sort. Aztán ha találkoztok, beszélgettek... Munka, időjárás, stb... A férfi megteszi a szükséges lépéseket személyes találkozás után, ha szeretne valamit... Nem bonyolult :)
2011. okt. 21. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
pasi vagy ?
2011. okt. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha nő vagy, és már meghívtak, akkor szerintem öltözz úgy, hogy az neked kényelmes legyen. Ha túlöltözöl, vagy túlsminkeled magad a megszokotthoz képest, meglehet, hogy te fogod magad rosszul érezni. Semmi olyan ne legyen rajtad, ami zavaró lehetne a számodra. Aki meghívott, annak valószínű úgy tetszel, amilyen akkor voltál, amikor megismert, nem kell túlzásba esni.


Ha férfi vagy, és most akarsz új életet kezdeni, szintén add önmagad, ne akarj több lenni, mint aki most valójában vagy. Ha igent mond a hölgy, akkor elfogad olyannak, ha nem vagy most neki szimpi, hiába mutatsz önmagadról mást, a valódi énünk előbb-utóbb előjön belőlünk, és később esetleg ez bonyodalmakhoz vezethet.

2011. okt. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

És még azt sem tudjuk, hogy a kérdező (aki mellesleg elvált)

- 44 éves férfi, vagy

- 44 éves nő.


Vagyis aki azt feltételezi, hogy a kérdező nem lehet más, csak egy 44 éves férfi, lehet, hogy téved.

2011. okt. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

De a kérdésre válaszolva, tök mindegy, hogy milyen nemű a kérdező,

attól még NYUGODTAN RANDIZHAT !!

2011. okt. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ne butáskodj már :)

Ha elmesélted, hogy férfi vagy nő vagy, akkor adok pár tippet.

2011. okt. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
férfi vagyok ,és korombeli özvegy nö szeretne velem randizni.
2011. okt. 22. 04:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!