Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedéskor érdemes szomorús...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedéskor érdemes szomorúságomról beszélni, úgy hogy ne ijesszek el senkit?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy lányban teljesen bízni, hogy ne játsszuk ezt a bizalmi játékot, hanem bízzunk meg egymásban teljesen. Mert nagyon kiszeretném önteni a lelkemet mindenféle mellébeszélés és önfényezés nélkül.
2015. nov. 10. 20:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Barátnőt akarsz vagy lelki szemetesládát?

Egy stabil kapcsolatban rendben van, ha beszélsz a problémáidról, sőt, de ezt rögtön ismerkedésnél...

2015. nov. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De miért kell megvárni azt, hogy összejöjjünk? Nem az a lényeg, hogy előbb megismerjük 100%-ig teljesen egymást aztán jöjjünk össze?
2015. nov. 10. 20:07
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
az elején mindig csak a szépet és a jót! majd amikor van kötődés akkor csöpögtetve jöhetnek a sza*rságaid, de amíg nem vagy nyerő pozícióba addig ne akard szomorú témákkal és társaival traktálni!
2015. nov. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne! Semmiképpen, csak elijesztenéd.
2015. nov. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Most komoly, h egy randin arról akarsz beszélni egy lánynak, h még nem vagy túl az exeden és micsoda szerelem volt, de megcsalt, ám te bármikor visszafogadnád?
2015. nov. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem volt még barátnőm így nem tudok exekről beszélni. Csak elmondanám, hogy nem fenékig tejfel az életem. Most komolyan jó fémyesíteni magunkat? Emiatt ábrándultam ki az egyik lányból, mert tulontol csak magát fényesítette és kiderült, hogy fele se igaz. Unom ezt az add el magad féle mentalitást, a hülye is tudja, hogy mindenkinek vannak gondjai az életben és miért ne oszthatnánk meg, ha annyira fáj? Én is sokkal jobban egy ilyen lánynak, mint aki csak magát adná el és nem ismerném meg igazán. Kicsit változtatni kéne az ismerkedési etiketten és az őszintességre kéne törekedni nem arra, hogy minél szebbeket tudjunk mondani. Egy politikus is hiába beszél jól, ha szar amit csinál.
2015. nov. 11. 05:17
 7/11 anonim ***** válasza:

No, akkor gondolj bele.


Én vagyok a nő, készülök egy randira Veled. Izgatott vagyok, hogy hova megyünk, mennyire fogok tetszeni neki, jó a sminkem, a hajam, bejön-e ruhám, elég csinosnak fogsz-e találni?


Tele vagyok várakozással, milyen lesz az este, mennyire leszünk egymásra hatással, és akkor: mit hallok tőled? Hogy nem volt fenékig tejfel? Hogy lúzer vagy? Hogy görcsölsz olyan dolgokon, amik teljesen lényegtelenek? És basszus, azt se veszed észre, hogy mennyire készültem, hogy találkozzam Veled, és te öntöd rám a nyomorodat?


Komolyan gondolod, hogy ezek után kapsz még egy esélyt? Azt mondom, hogy paradicsommadár. Bevillan az, hogy járja a táncot a nőstény körül? Hogy el akarja kápráztatni a kiszemeltet?


Kápráztasd el a nőt, hassál rá, ne a lelki szemetesednek használd! Tök mindegy, hogy lesz-e a randiból valami, a komoly dolgokat ráérsz később is megbeszélni. A lelked kínjait ne öntsd ki rögtön. Elriasztasz vele mindenkit.

2015. nov. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Pajtás, van egy rossz hírem, a nyomorodra anyukádon kívül senki nem kiváncsi. És ez nem költői túlzás, hanem nagyon komolyan mondom. Nemhogy a nők nem kiváncsiak erre, de a fiú haverjaid, meg ivócimboráid sem. Olyan konkrétan nincs, hogy neked fáj, és telesírod különböző emberek ingét. Verd ki a fejedből. Ráadásul ennek semmi köze a bizalomépítéshez. Ugyanis ha nekiállsz ilyen, és ehhez hasonló dumákat nyomni, akkor a partner egy dologban mindenképpen biztos lesz, mégpedig abban, hogy megbizhatatlan labilis alkat vagy. Mégegyszer mondom, ez nemtől független.
2015. nov. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az 5-ös vagyok. Lehet beszélni a bánatról, szomorúságról csak nem az ismerkedési fázisban. Gondolj bele a szituációba, egy idegent terhelsz a gondjaiddal.
2015. nov. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát ha ismerkednék egy olyan lánnyal aki kedves, boldog, toleráns, mosolygós és teljesen pozitív akkor biztos a maximumot kitudnám hozni magamból, mert motiválna az, hogy mennyire rendes. Csak az a bajom, hogy neten ismerkedek és alig van olyan lány akivel lehet rendesen beszélgetni és alig érdeklődik, ha kérdezek valamit akkor csak egy két szóval válaszól ilyenkor persze, hogy rámjön a rosszullét mert nem igaz, hogy nem tud rendesen válaszolni legszívesebben kioktatnám, de az elég bunkó húzás lenne. Ez azért is rossz, mert én se vagyok valami beszédes és így nem tudunk sehova jutni. Értékelném, ha a lányok bátrabbak, érdeklődőbbek lennének és lenne rendes önbizalmuk.
2015. nov. 11. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!