Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Reménykedhetek szerintetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménykedhetek szerintetek? Lehet hogy most már tetszem neki? Fiúk volt már hogy visszautasítottatok egy lányt, de pár évvel később beleszerettetek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki,visszautasított régebben mert hogy fiatal vagyok,de szerintem nem tetszettem neki,mert hosszú hajam volt,és volt rajtam felesleg is.Most viszont idősebb is lettem,vékonyabb is vagyok jóval,és rövid a hajam.Megszépültem.

Szokott nézni amikor elmegyek mellette.


2010. márc. 19. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:

termeszetesen hogy igen


volt egy lany akinek nem et mondtam egy eve kb,de most annyira tetszik hogy bolondulok meg erte,ma este lessz egy randim vele,de annyira magabiztos vagyok hogy tudom elore hogy egyutt leszunk,nem tud ellenallni nekem,;) fel a fejjel,persze hogy van ilyen

2010. márc. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem is van ilyen. Velem is hasonló a helyzet, csak én régen nem próbálkoztam be nála, de valószínű nem tetszhettem neki ducin.Most már elég sokat fogytam, és megnövesztettem a hajam. Neked mennyire hosszú? Mondjuk én nem tudom, hogy melyik haj tetszik neki jobban... :) (mármint az én kiszemeltemnek)

De sok sikert neked, szerintem lehetséges, hiszen megváltoztál!!!

Nem mindig könnyen alakulnak a szerelmi szálak, sokat kell küzdeni. :S Ha most összejön, akkor tudod mennyit tettél meg kettőtökért. Nem semmmi!Mostanában ezen gondolkozom.:)

Egyébként visszatérve, már másképp viselkedik velem az a srác, akiről írtam, mint mikor duci voltam, szóval tök jó. :) Biztos neked is összejön. :)

2010. márc. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!