Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondol rólad a pasi, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondol rólad a pasi, ha rajzol neked? Gondolhat rád csak barátként? Fiúk mi okból rajzoltok egy lánynak? Lányok mit gondoltok ha rajzol nektek egy fiú?

Figyelt kérdés
2010. márc. 19. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Az ok:mert szeretek rajzolni,és örömöt akarok neki szerezni.
2010. márc. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Alapból nem szoktam csak úgy rajzolgatni, régen graffitis voltam de azt már évek óta abba hagytam. Ha rajzolok, akkor csak azt rajzolom le akit szeretek, aki szinte minden pillanatban a fejemben jár, és általában portrét rajzolok akkor. (szívecskéket meg ilyen dolgokat nem szoktam rajzolgatni)
2010. márc. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sztem ha egy fiú rajzol neked,és elmondja mért készítette meg a szitut ami lerajzolt megpróbálja felvázolni akkor imád téged
2010. márc. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az attól függ mit rajzol.Ha fütyit, akkor meg akar dugni.Ha cicit, akkor jó melled van.Ha szívecskét, akkor szeret.Ha valami aranyos kis állatkát, akkor ki akar nyalni.Ha virágot, akkor b*zi.
2010. márc. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
19:25 szellemileg foggyos vagy:D komolyan irtad???áhh annyira csak nem...ha kedves dolgot rajzol kitod venni belőle h mit akar kb,de ha fa*zságokat akk bunkó kis k*csög a csávó egyértelmű...
2010. márc. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia. Az egyik barátnőmnek a barátja sokat rajzolt, pl. egy nagy cicát, nagyon szépen kidolgozva, több órát dolgozott rajta, ők már együtt voltak, szerette nagyon.

Nekem volt egy fiú barátom,aki rajzolt nekem, nagyon mély volt a kapcsolatunk, és sokat beszélgettünk, én barátként tekintettem rá, de neki nagyon fontos voltam, lehet szerelmes volt belém. Volt egy másik srác, aki folyamatosan állatokat, szivecskéket küldött nekem, ő pl. feleségül akart venni. :D

De inkább megint csak nagyon jó barátok voltunk, mert nekem annyira nem voltak eseteim...

Szerintem nagyon bírhat az a srác, aki rajzolgat neked... :)

Bár vannak osztálytársaim, akik hülyeségeket rajzolnak, szivatásból meg viccből, azt nem bírom. :D És nekik nem is szoktam megengedni, szóval megtanultak tisztelni...:)

Nah ennyi kb.Nem mindegy hogy és mit rajzol... milyen céllal, hányan szórakoznak rajta :D

Nekem ez a véleményem lányként. :)

2010. márc. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!