Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért néznek meg engem - sőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznek meg engem - sőt, talán még nyitnak is felém - régóta komoly kapcsolatban lévő csajok? Mit akarnak?

Figyelt kérdés

Régebben az tűnt fel, hogy szingli csajoknak tetszem, próbálnak kezdeményezni és hasonlók. De most így 20 év fölött már a csajok nagy részének tartós kapcsolat alakult ki. Gyakran azt látom, hogy az ilyen foglalt csajok mégis megbámulnak engem, zavarba jönnek, és némelyikük még próbál keresni is, közelembe kerülni. Na ez az, amit nem tudok mire vélni. Azon gondolkodom, hogy az ilyenek akarnak-e tőlem valamit, vagy csak úgy vannak, hogy "mindent a szemnek, semmit a kéznek", esetleg megpróbálnak "elraktározni" arra az esetre, ha a párjukkal rosszra fordulnak a dolgok... nem tudom. Nem értem. De egy biztos: nem vagyok közömbös többüknek. Pedig párjuk van. És van közülük, aki nagyon tetszik, de én nem merek kezdeményezni, mert nem akarok belerondítani egy régóta lévő kapcsolatba, meg úgy igazán nem is ismerem a lányt. De ő meg olyan, mintha nyitva hagyná a kaput nekem.

Ilyenkor mi van?



#kitekintés
2015. nov. 3. 22:05
 1/4 anonim válasza:
Ilyenek a nők, pasiként Te is megnézed a jó csajokat
2015. nov. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A megnézésnél egy szinttel feljebb van az, ha valaki már tesz is annak érdekében, hogy a közelemben legyen.
2015. nov. 3. 22:17
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyébként meg nem is vagyok szerintem olyan jópasi külsőre, biztos vagyok benne, hogy a vonzalmukban nagy szerepet játszik a kisugárzásom és a belső tulajdonságaim, szóval még azt sem lehet mondani, hogy csak úgy megnéznek a külső miatt.
2015. nov. 3. 22:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy magabiztos vagy és van tartásod. Ez vonzza a nőket, főleg ha pl. még intelligenciával és humorral is párosul. Ők sokszor csak ösztönösen felfigyelnek egy ilyen férfira. Ha van pára és kimutatja, annak két oka lehet.

1. Az egyik: átvándorolna a párja mellől, sajnos ma olyan kapcsolat függők az emberek, hogy ha nem jó a párkapcsolata az embereknek, nem szerelmesek már, nem szakítanak, csak akkor, ha van új és biztos. Átgondolva egyébként ez a korai összeköltözések miatt is lehet. Mikor én voltam fiatal, akkor még nem volt ennyira hamar összeköltözés, nem volt "divat az albérlet", inkább házasság után a szülőkhöz költöztek egy időre, míg lett saját. Most, hogy hamar összeköltöznek valahová nehezebb szakítani is.

2. nem akar semmit a nő, csak ösztönösen ad le flörtjeleket, mert a fent említett tulajdonságok bejönnek neki. (én jártam így, sajnos házasként, nagyon bánom, mert a férfit is hosszabb távon megbántottam vele, meg a férjemet is. Nem vagyok ez a típus, de ösztönösen kijött belőlem akkor, annyira megnyerő volt a pasi.


Hát ezek lehetnek. De ha egy ilyen nő neked nagyon tetszik, én azt mondom, az a legcélravezetőbb, hogy mielőbb felhívod, írsz neki, találkát kérsz és megbeszéled vele ezt az egészet, hogy ne legyenek hiú ábrándok egyik oldalon sem. KÖnnyű, és jó lenne, ha ez így zajlana, ha az emberek megbeszélnék ezeket a dolgokat.

2015. nov. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!