Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Két hete találkoztam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két hete találkoztam egy pasival, most mit akarhat, és én mit csináljak?

Figyelt kérdés

Két hete egy hétköznap este találkoztam egy fiúval egy szórakozóhelyen, ő is teljesen józan volt, és én is. Mindketten nagyobb társasággal voltunk, akik eléggé berúgtak, így mi "vigyáztunk" rájuk. Beszélgettünk egy kicsit, egész szimpatikus volt, de mindkettőnket lekötött, hogy szemmel tartsuk a társaságunkat, így nem tudtunk eléggé egymásra koncentrálni. Megkérdezte a nevemet és azonnal megkeresett Facebookon, de másnap nem írt, és napokig egyáltalán nem kerestük egymást. Következő hétvégén írt, hogy mi újság, csinálok-e valamit este, de fáradt voltam, és mondtam neki, hogy nem megyek bulizni azon a hétvégén. Erről beszéltünk pár szót, de nem hívott el randira. Egész jól beszélgettünk, de aztán elhalt a dolog, és azóta sem keresett.

Nem tudom, hogy tetszem-e neki, keressem-e.

L/21



2015. nov. 17. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem nagyon akar semmit.
2015. nov. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne keresd, hagyd hogy ő keressen, habár nagyon úgy tűnik, hogy nem érdekled különösebben. Van ilyen...
2015. nov. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha annyira el akart volna hívni akkor elhívott volna, de még az is lehet hogy el fog hívni. kiderül. ha 2-3 hétig nem keres akkor biztosan annyi.
2015. nov. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Beszélgettetek, felvett ismerősnek, nem sokkal később keresett, beszéltetek. Szerintem ezek után tök korrekt lenne, hogyha érdeklődsz iránta, akkor ráírsz. :) Nem neked kell nyilván elhívni őt randira, mégiscsak ő a férfi, de ebből amit írtál, te mit gondolnál? Mert ha nem keresed, abból bizony az süt, hogy téged egyáltalán nem érdekel, akkor minek próbálkozzon?
2015. nov. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha akart volna valamit tőled, már elhívott volna randira. Ha meg te akarsz tőle valamit, miért nem vagy konkrétabb? :D
2015. nov. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem kellesz eléggé...

De simán az is lehet hogy burkoltan randira akart hívni amikor megkérdezte mit csinálsz szombat este. A reakciódtól pedig elbátortalanodott. Persze nem kell rögtön ugrani ha fáradt vagy de ha érdekel a srác akkor nyugodtan javasolhattál volna egy alternatív helyszínt vagy idöpontot.

2015. nov. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!