Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Titeket mennyire zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire zavarna ha a fiú vagy lány hallássérült lenne?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok akik jól beszélnek, apró beszédhibájuk van, pl ny helyett n-t mondanak, vagy a z nem nagyon megy? (Nem aa tipikus nagyotthallókra gondoltam, akik jelelnek.) ismerek pár ilyen embert,nagyon helyesek,és mégsincs barátnőjük,barátjuk. És ezt se értem hogy miért?
2010. márc. 20. 21:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%
Tesssék?Mit mondtál?
2010. márc. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mi nem volt ebben érthető? Ha a kiszemelt fiúról vagy lányról kiderülne hogy hallássérült, mennyire zavarna titeket?
2010. márc. 20. 22:03
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én pasim süket és teljesen megvagyunk. Az biztos, hogy nehezebb nekik egy normális csajt kifogni, mert a másik fél nem tud jelelni, vagy meg kell tanulnia és hát akkor inkább nem törik miattuk magukat, hanem keresnek egy nem beteg srácot/lányt.

Engem nem zavar, hogy a barátom süket, nagyon jól elvagyunk és még hasznos is, hogy jeleléssel kommunikálhatunk, sok vicces helyzetet teremtett már ez.

2010. márc. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Én nekem elégé rossz a fülem készüléket is kaptam miatta. 4 évesen elbaszták az orvosok :S De ez lényegtelen eleinte nekem nem volt emiatt önbizalmam de most már rájöttem h a lányok többségét rohadtra nem érdekli mondjuk buliban kicsit problémás néha a helyzet de minden oké. Mondjuk én nem tévesztek egy betüt se folyékonyan beszélek magyarul és angolul. ENnyi elönyöm van csak.
2010. márc. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Elöző vok: egyébként fiú vagy lány vagy?
2010. márc. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
na az tökjó! hogy b*szták el az orvosok négyéves korodban? amúgy lány vagyok :) hány éves vagy?
2010. márc. 20. 22:23
 7/12 anonim ***** válasza:
47%

Egy csinos, néma csaj teljesen ideális party.

Dugás van, duma nincs...már csak a sör hiányzik.

2010. márc. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Mert sokkal egyceröbb keresni egy helyes okos gazdaak egészséges embert
2010. márc. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

22:29-es, d*gás és no duma? szerinted benne lenne ebben akárki is? nagyon érzéketlen vagy,mit ne mondjak.. :/

23:57-es, persze, mert te fel szoktál kelni alvás közben, hogy szöget verj a falba.. te is hülye vagy..

16:16-os, először is tanulj meg helyesen írni. másodszor, miért? szerinted ők tehetnek róla hogy így születtek? képzeld én is nagyon szép vagyok állítólag(nem egoból írom) és okos is, jól tanulok,nem vagyok stréber, de jól tanulok.. Jó lenne ha leírnátok hogy miért zavarna ha a randin kiderül a másik iletőről hogy hallássérült, hogy viszonyulnátok hozzá? normális válaszokat szeretnék!

2010. márc. 22. 16:41
 10/12 anonim ***** válasza:
74%
uhh...az én pasim hallássérült..mindne randin visszakérdez:D ...elég idegesitő ...-.-
2010. márc. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!