Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Talalkozzak egy idosebb pasival?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talalkozzak egy idosebb pasival?

Figyelt kérdés
Kb ket hete beszelgetek egy 30 eves pasival akinek nincs se felesege se gyereke.. Tehat szabad a palya. Talalkozni szeretnenk de en felek mert o irto jol nez ki (2 meter magas izmos szoke haju) en meg tok atlagos vagyok. Nagyon jol elbeszelgetunk es ugy tunik minden oke lenne de felek hogy meglat es nem tetszem majd neki annyira.. En 160 cm vagyok atlagos testalkatu szoke kek szemu.. Kuldtunk mar egymasnak kepet es tetszettem neki de azert az megis mas mint eloben. Szerintetek talalkozzak vele vagy maradjon meg ez igy csak levelezesben ? 19/L
2015. nov. 23. 00:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A te aggályod szerintem felesleges. Én amiatt félnék, hogy egy idegennel találkozok, és nem tudhatom igazán, hogy eddig mindig őszinte volt, vagy össze-vissza hazudott. Persze ezt te érzed.

19L

2015. nov. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Játszod itt az Anastasia Steele-t... XD


Szerintem túlgondolod a dolgot. Ha szimpatikus és tetszik neked, akkor miért ne találkozz vele. Lazulj el, add magad, nem veszíthetsz semmit.


(Persze azért vigyázz magadra. Az illető lehet kamuzik, és nem úgy néz ki, ahogy mondta. Az is lehet, hogy idősebb stb... Szóval csak óvatosan, első 1-2 randin nem javasolt felmenni a lakására, ismerd meg előtte személyesen is.)

2015. nov. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Egy normális 30 éves pasi nem 19 éves lányok után koslat. Amúgy meg baromi szépen mutatnátok egymás mellett a majd 40 cm különbséggel. Elfogytak a huszonévesek a környékeden?!
2015. nov. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Az 1-esnek igaza van.

Nekem fura, hoyg sokkal fiatalabb és sokkal kisebb lányt miért keres valaki, ha társnak keresi.

Élettapasztalatban és testméretben is hatalmas előnnyel rendelkezik hozzád képest, és ezt ellened is fordíthatja.

2015. nov. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Van abban valami amit mondtok de teljesen normalis. Ha pedig talalkozunk is akkor is ismeros terepen ahol vannak emberek.
2015. nov. 23. 01:11
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
5: Azt értem, hogy nem eshet bajod, csak azon elmélkedünk, hogy a fiú milyen megfontolásból érdeklődik egy ilyen paraméterű lány iránt. Mert objektív mércével elég karakteresen alárendelt helyzetben vagy. Érted.
2015. nov. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi manapság a nőknél ez az apakomplexus, de ha így haladunk, akkor vagy várok még úgy 5-7 évet a párkereséssel, vagy elkezdek nézelődni a 14-16 évesek körében.
2015. nov. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem vagyok 2 méter magas, sem kifejezetten izmos, és szőke sem. Inkább velem találkozz!
2015. nov. 23. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

ez nem apa komplexus. egyszerűen egy 20 éves srác alkalmatlan még az apa szerepre :D

ja nem bocsánat. én alkalmatlan vagyok még az apa szerepre. 24F

2015. nov. 23. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Azert nem mondanam idodnek. En 35 vagyok de sokszor ugy erzem a fiatalabb lanyok kellenek.:)

Sokszor kapok huszoneves lanyoktol mosolyt is,remek visszajelzes,hogy ne erezzem oregnek magam.:)

2015. nov. 23. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!