Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az idosebb ferfiakkal (30-40es...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idosebb ferfiakkal (30-40esek) tenyleg jobb a szex?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasom/hallom, hogy ok tudjak mi kell egy nonek, veluk olyan orgazmust lehet elerni, hogy hihetetlen. Komolyan igy van?

19/L



2015. júl. 24. 08:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
60%
én azt mondom próbáld ki, ha sokan ezt állitják biztos igy is van, üdv 36 F
2015. júl. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
58%
Csacsi lány.48 éves férfi vagyok. Igen szexéhes férfi vagyok, talán vagy 80 barátnő három házasságon és 5 gyerek után van egy kis tapasztalatom. Ma is több órát szeretkezem a felségemmel. Persze ehhez ebben a korban egészségesnek is kell lenni. Én nem hiszem hogy annyival jobb lenne de talán hogy kevesebb a nagyon tapasztalt fiú akkor talán igen. De egy 20 éves fiú is nagyon beletanul a szexbe ha olyan lány van mellette. De az is lehet hogy én olyanokat is megteszek egy nőnek amit egy 18 éves még nem teljes magabiztossággal tesz. Egy talán a biztos hogy hosszabb ideig bírom mint 20 évesen. Míg egy 20 éves teljesen egészséges fiúnak meg sem kottyan 2-3 egymás után. Én nekem biztos nincs kétségem a felől hogy az első szeretkezésnél megtalálom a G pontodat vagy ne tudjam egy kis simogatás után után milyen finom nyomást bír el a csiklód. Nem lohadok le mert bírom és addig teszek mindent amíg többször nem élvezz egy nő. Talán más szemmel nézek egy nőre mint 20 évesen. Nagyon megszerettem a nők vágyait. Míg 20 évesen csak a kielégülést kerestem. De ettől még egy fiú egy nagyon belevaló lánnyal nagyon is csodás szexet tud adni. Csak akkor tudsz véleményt alkotni Ha több korosztályban is vagy fiúkkal férfiakkal 20, 30 40 évesekkel is akkor fogod tudni amit kérdeztél. Légy kíváncsi és szeresd nagyon a nőt nagyon szerető férfiakat.
2015. júl. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
34%

Esetleg olvasd el a kérdést, ahol a csaj megkérdezte, hogy a 30-40 es pasik miért nem nyalnak ki soha...


Elég az ostoba általánosításokból.

2015. júl. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
51%
30-asokkal igen,mert én is annyi vagyok, 40-esekkel már nem olyan jó :)
2015. júl. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem az lenne a helyes fogalmazás, hogy a 30-40esek körében több az olyan aki már eljutott odáig fejben hogy a nőnek az örömét is nézze ne csak a sajátját és van annyi gyakorlata is hogy kitapasztalt pár praktikát. De ez nem azt jelenti hogy mondjuk egy 20-30 közti pasi nem rendelkezhet ugyanazzal a tudással csak kevesebb van belőlük.

Tapasztalatom szerint (nők mondták) a fiatal pasik többsége azzal van elfoglalva hogy ő élvezze a szexet a nőre meg jó esetben is csak keveset figyel úgy meg nehéz a legjobb élményt nyújtaniuk egy nőnek... Én személy szerint a nőre fókuszálok mindig így neki is a legjobb és úgy is viszonozza így nekem is. :) Ennyi a titok. Na meg persze a gyakorlás :) 25/F

2015. júl. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
63%
Különben ezt nem lehet így eldönteni, vannak olyan 30-as 40-es férfiak, akik életükben 2-szer értek nőhöz, azért is fizettek, na azoknak sok tapasztalat lehet.
2015. júl. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
61%

Ha el vannak tunyulva akkor nem. Fittek még 30 évesen? Akkor lehetséges.


Mondjuk, én örülök ha terjengenek ilyen mondókák, mert 28 vagyok.


Az biztos hogy az ügyetlen tiniknél jobbak vagyunk mi huszonévesek.

2015. júl. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
76%

ezt azok írják akik apakomplexusosak!


dicsérik az idősebbeket, hogy uhh meg ahh és milyen...


azert nem felvágás, de kíváncsi lennék arra a csajra, akinek én nem lennék elég jó az ágyban.


15 bnőm volt, egyészakás, komoly, stb stb..mind mind agyon dícsért hogy hűűű meg waoo....talan volt aki hazudott, de mind biztosan nem ;)


24/F

2015. júl. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
78%

Ezt is csak az idősebb korosztály hangoztatja. Azért, hogy felkeltsék a fiatal lányok kíváncsiságát, érdeklődését. Meg hogy a tapasztaltabbak jobban tudják mi kell a nőnek. Ugyan már. Nincs két egyforma emberi test. Mindenkinek máshol vannak az erogén zónái. Nincs olyan, hogy valaki x számú partner után már ő a mindent tudó szex isten.

Olvastam már olyat is, hogy egy szűz egy másik szűzzel vesztette el. Utána a csaj később összejött egy olyannal, aki már több lánnyal is volt, vele már nem volt olyan jó.

Erre rá kell érezni. Figyelni kell a másikra és venni a jeleket.

2015. júl. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
24%
A 30-asok a legjobbak, hidd el...
2015. júl. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!