Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keres?

Figyelt kérdés

Megismertem egy nagyon rendes férfit. 2x találkoztunk eddig kettesben,régebbről ismertük már egymást látásból.Meg van az összhang köztünk, mindketten vonzódunk a másikhoz.(Ezt a tudtomra adta,nem csak magamtól gondolom így)Az egyetlen problémám azzal van,hogy ő alig keres engem. Sajnos nem túl magabiztos emellett pedig nagyon elfoglalt(hétköznap egy másik városban tartózkodik) ezért egyszer-kétszer én is felhívtam hátha jobb lesz de nem változott semmi. Amikor találkoztunk akkor is csak a kezem fogta meg és azt simogatta semmi több de látszik rajta hogy szeret velem lenni.Nekem tetszik,hogy nem rámenős de sajnos vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban.Többször hallottam már vissza másoktól hogy az esete vagyok sőt még ő maga is bevallotta hogy mennyire tetszek neki de a jelek még sem ezt mutatják. Nem értem. Tudom egy kicsit komolytalan,hogy ilyen kérdést kiírok ennyi idős létemre de sajnos mások sem értik ezért ha valaki már lett volna hasonló szituációban szívesen meghallgatnám vagy bármilyen véleményt.

22N , az illető 26 F



2015. nov. 25. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Mert ő mégsem gondolja komolyan.

Vagy elkapták őt a terroristák.

2015. nov. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Lehet, valaminek még érnie kell a fejében, lehet, sok gond-olat található benne, vagy, ha alig keres, túl elfoglalt... A lényeg, ha találkozol vele, alakíts ki vele bensőséges viszonyt, teljes őszinteséggel egymás irányába. Már elkezdett rossz irányba menni a dolog, állítsd meg, és fordítsd helyes irányba! Mondja el, hogy miért nem keres, mi a helyzet, ne hagyd titkolózni, füllenteni, nézz a szemébe; ha hazudik, a pupillája egész kicsire szűkül, magasabb hangon beszél. Mondd el, hogy csak az igazságra vagy kiváncsi, és el tudod fogadni a gyarlóságát, ha elmondja, hisz emberek vagyunk, nem tökéleteset keresel.! Öntsd ki neki, tudasd vele, hogy pontosan mit érzel és gondolsz! Fizikailag is kerülj hozzá közel, de ne "folytsd meg"! [link] , https://www.youtube.com/watch?v=DdsKacGeBg8 , https://www.youtube.com/watch?v=WhhW0AbR0q8 Minden jót! - 18 - legény
2015. dec. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!