Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha valaki megmondta, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki megmondta, hogy nem akar tőlem semmit, miért keres mégis?

Figyelt kérdés
Randiztam egy sráccal, de megmondta, hogy nem akar velem kapcsolatot. Én megértettem. Mégis állandóan keres. Majdnem minden nap ír valamit. Én már nem fogok neki, tuti. Eleget tettem ezért, úgy érzem.
2015. nov. 16. 13:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert kapcsolatot nem akar, de hülyíteni kényelmes.
2015. nov. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát de eskü nem értem, miért. Én is ugyanezen az állásponton vagyok. De nekem nyűg lenne, ha folyton folyvást írogatnom kéne valakinek, aki egyáltalán nem is érdekel. Köszi amúgy! :)
2015. nov. 16. 13:24
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell neki írni, hogy "Figyelj Józsi, én tiszteletben tartom a döntésedet, hogy nem lehet köztünk több barátságnál. Azt viszont kérlek te is értsd meg, hogy mivel én többet akarok, számomra a szimpla barátság nem elfogadható, így nem szeretnék a továbbiakban veled remdszeresen beszélgetni, mert az nekem rossz érzés lenne. Névnapra, szülinapra pár sor oké, de ezeken kívül én nem fogok neked rendszeresen válaszolgatni. Remélem nem haragszol ezért, további minden szépet és jót kívánok neked! Üdv, Joli"
2015. nov. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is azt mondta egy pasi,hogy csak szex,érzelmek kizárva nála (nálam is).Most meg már azon morfondírozik,hogy kezd érzelmeket táplálni irányomban.Ez ilyen.
2015. nov. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja hát már lefeküdtem vele. Akkor lehet ezért van. Gondolom szexelni akarna még. Köszi a válaszokat :)
2015. nov. 16. 14:19
 6/9 anonim ***** válasza:
43%
Jaaa, hát kérem aki k-nak áll, az ne csodálkozzon, ha megba....k :D
2015. nov. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Már megbocsáss, miért álltam volna "k"-nak? Mert lefeküdtem valakivel, akit egyébként évek óta ismerek? És úgy volt, hogy lesz belőle valami? Kár úgy ítélkezned, hogy fogalmad sincs semmiről.
2015. nov. 16. 15:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyértelmű,hogy azért keres,mert dugni akar.Nem akar felvállalni,mert neki így kényelmes.Nekem is szokott írogatni egy b..romarcú,de én lesz..rom.Nem muszáj kapcarongynak lenned.
2015. nov. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát igen, csak szerelmes vagyok. De remélem, lassan kiheverem :) köszi a válaszokat!
2015. nov. 16. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!