Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők akkor féltékenyek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők akkor féltékenyek az esetek többségében, ha érzelmeket táplálnak egy férfi iránt? Na de a férfiaknál ez hogy működik? 21n

Figyelt kérdés
A férfiak, avagy Ti mi okból lesztek féltékenyek? Tehát nem általánosságban kérdezem, hanem az érdekelne, kinél miért fordul elő féltékenység? A helyzet: féltékenyek vagyok egy lányismerősötökre/barátotokra, mert...? Szóval miért is esik meg?
2015. nov. 28. 12:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Most akkor mit is szeretnél tudni?

Féltékeny én csak akkor szoktam lenni, ha van barátnőm, és láthatóan hajt rá egy másik férfi is. Ebben az esetben is csak akkor vagyok féltékeny, ha a barátnőmö látom, hogy nem hagyja magát, de a srác nem áll le. Ekkor pedig a srácot kérem meg, hogy fejezze be. A megkérés pedig a szó valódi értelmében értendő, nem verekedés.


Ha a barátnőm viszonozza a flörtöt, akkor higgadtan és tényekre szorítkozva megkérdezem tőle, hogy akarja-e velem folytatni, vagy inkább a másikat választja, mert ha utóbbi, akkor inkább még most váljanak el útjaink, mielőtt megcsal.

Ha azt válaszolja engem akar, akkor megkérném, hogy a jövőben ne menjen bele a flörtökbe. Ha ez nem valósul meg, akkor a legközelebbi beszélgetés már a szakítás kimondása lesz.

2015. nov. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!