Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jó ötlet? Most polgári kettesb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet? Most polgári kettesben, szeptemberben a lagzi?

Figyelt kérdés

21évesek vagyunk, és szeretnénk összeházasodni.

jövő szeptemberre ki van tűzve a lagzi, de szeretnék már most a felesége lenni. jó ötlet lenne most két tanúval összeházasodni, aztán szeptemberben megtartani egy "megerősítő szertartást" a templomit és a lagzit? vagy az úgy már nem ugyanaz?


2011. nov. 18. 11:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet, ha belemennek. Mi ugyanígy akartuk, jó okunk is volt rá, de nem engedték. Így lett egy semmilyen esküvőnk, pár emberrel. :( De mivel botrányos volt, nem akarok lagzit ahogy az első tervben volt. Szóval csak óvatosan!
2011. nov. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem simán belefér :)

Miért vártok amúgy jövő szeptemberig? Le van már foglalva valami, vagy miért tűztétek ki pont szeptemberre?

2011. nov. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
21 évesen? Nem, nem jó ötlet ...
2011. nov. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

Off:


A kornak mi köze a házassághoz?


Lehetnek ők boldogok életük végéig attól, hogy 21 évesen kötik össze az életüket és el is válhatnak. Ugyanez igaz, ha az ember 30 évesen házasodik össze valakivel...

2011. nov. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
azért szeptember, mert a pénz sajnos csak addigra gyűlik össze...:(
2011. nov. 18. 11:55
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem annyira jó ilyen nagy időtávra szétbontani a két ünnepet. Miért nem csináljátok meg idén a lagzit is + a templomit?

Vagy miért nem vártok a polgárival 1 évet? Ha igazán komolyan házasodni akartok, akkor elröppen az 1 év.


Nem akarlak bántani, de nekem beszédes az, ahogy fogalmaztál: "szeretnék már most a felesége lenni" (és nem azt írtad, hogy + ő is szeretne már idén elvenni). Attól félsz, hogy a fiú visszatáncol 1 év alatt, ha most nem vesz el?

2011. nov. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

dehogy félek attól.

nem akartam túlkomplikálni a kérdést, meg túlfogalmazni, azért így tettem fel, de akkor leírom


ezt tegnap este felvetettem Neki is, és benne lenne, csak az volt a reakciója, hogy "de hát már bejelentettük szeptemberre"

szóval akarja ő is, az biztos

2011. nov. 18. 12:44
 8/10 anonim ***** válasza:
66%

Ha bejelentettétek szeptemberre és addig gyűjteni szeretnétek rá, akkor miért merült fel benned egyáltalán az előrehozott esküvő?

Nem kötekedni akarok, de nekem mégis olyan, mintha nem lennél biztos a párodban. És a reakciójából úgy tűnt, ő nem kapkodná el ennyire, főleg, ha már lefixáltátok a dolgokat jövőre.

2011. nov. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%

Max a családnak jelenthették be.

Polgárira nincs lehetőség fél évnél előbb időpontot kérni.

2011. nov. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a pasik ennyire nem komplikáltak. Ergo neki már megvan a szeptemberi időpont, és neki az jó is.


Szerintem amúgy butaság ennyire széthúzni a két dolgot, csak azért, hogy elmondhasd, hogy a felesége vagy. Ha ennyire házasságpárti vagy, akkor gondolom maga a házasságkötés is nagyobb élményt okoz, ergo felesleges elsietni, ha egy év múlva legalább igazán olyan esküvőtök lehet, mint amilyet akartok, és tudtok is szervezni.

Vendégként is belegondolva, oké, hogy szép és jó dolog az esküvő, de butaságnak tartanám kétszer elmenni egy pár esküvőjére.


Te ötleted, életed, de válaszolva: szerintem nem jó ötlet, egyenesen butaság. Mert ha még lenne valami, ami miatt fontos lenne (hitel igénylés, gyermek érkezése, egyéb papírok), akkor érthető.. de így nem..

2011. nov. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!