Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy férfi miért nem érdemli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi miért nem érdemli meg, hogy csak úgy odalegyenek érte a nők?

Figyelt kérdés

Mert egy csomó olyan nő van, aki egy hajszálat nem tesz keresztbe és mégis egy rakás férfi odavan érte. Míg a férfiaknak rengeteget kell tennie azért, hogy a nők odalegyenek értük, bizonyítaniuk kell, keményen dolgozni, pénzt keresni, edzeni, népszerűnek,, viccesnek, okosnak, humorosnak lenni, és ha ezt mind megteszik, akkor talán kapnak annyi figyelmet az ellenkező nemtől, mint egy átlagos nő, aki semmit nem csinált egész életében. Csak én érzem ezt igazságtalannak. Én egyébként 24 éves férfi vagyok, jól nézek ki külsőre, anyagilag jól állok, egyetemre járok,komoly terveim vannak az életben, sportolok is, humorom is van stb.,tehát nem arról van szó, hogy egy ocsmány semmirekellő lézengő proli lennék, és még így is a legtöbb nő akivel ismerkedem, talál bennem valami kivetnivalót pl.-miért nem dolgozok már?! - miért nem költöztem el már a szüleimtől? - miért nincs saját kocsim? - miért nem csupa 5ösöd van a mesterképzésen? - miért nincs nagyobb baráti köröd? - miért játszol stratégiai játékokkal? - minek nézel fantasy sorozatokat? - miért nem jársz gyakrabban bulizni? - miért vagy introvertált?...stb.

S akkor ott van pl .az egyik a lány évfolyamtársam, aki egyáltalán nem csinos, nincs benne semmi különleges, szüleivel lakik, nem dolgozik, otthonülős típus, és alig tudja levakarni magáról az udvarlókat, ha véget ér egy kapcsolata ,rögtön talál másikat, és a füle botját se kell megmozdítania.



2015. nov. 28. 15:56
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
78%
Még mindig ez a téma? Nem unjátok még?
2015. nov. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 opened paradise ***** válasza:
80%
Már a kérdést se értem. Megérdemlik és sokan meg is kapják. Az,hogy te nem,az más tészta.
2015. nov. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
84%
Vannak ilyen emberek,nők,férfiak egyaránt,akiknek minden könnyebb,mint az átlagnak.Viszont neked nem irigykedned kéne,meg keseregned,inkább hozzád illő lányt keresni.
2015. nov. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

A férfiaknak akikért odavannak a nők, azoknak sokat kell tenniük érte. Minimum sikeresnek, vagy népszerűnek kell lenniük. Olyan férfi nincs, akiért csak úgy a semmiért odalennének a nők, ahhoz előbb teljesíteni kell. Míg ez fordítva nem igaz ,mert olyan nőből rengeteg van, aki semmit nem csinál, és úgyis kedvére válogathat az udvarlók között.


Az állatvilágban is mindig a hímek szívják meg. Mindig a hímek a díszesek, azoknak kell megküzdeni a szürke nőstényekért, akik semmit se csinálnak, csak nézik, h a hímek halomra ölik egymást értük.

2015. nov. 28. 16:17
 5/29 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy hozzám illő lányt keresni?
2015. nov. 28. 16:19
 6/29 opened paradise ***** válasza:
67%

"Olyan férfi nincs, akiért csak úgy a semmiért odalennének a nők"

Csak mert te nem ismersz ilyet? :D

De vannak ilyenek.

2015. nov. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
81%
Nos akkor elárulom neked,hogy nem vagyok szőke Barbie-baba,ezért naponta bizonyítanom kell mindenhol,hogy én is érek annyit,mint egy magas,vékony,sminkelt kishercegnő...de nem panaszkodom.Van,akinek minden az ölébe hull,ha férfi,ha nő.Neked is el kéne fogadnod,hogy a lapokat nem egyformán osztják,és azzal kell érvényesülnöd,amid van.Félre kell tenned a sérelmeidet.
2015. nov. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
60%
Ezek a kivetnivalók meg a kérdések amiket leírtál példának csak tesztek. Arra szolgálnak, hogy próbálgassák a nők mennyire vagy befolyásolható, mennyire tudnak irányítani. Továbbra is élj úgy ahogy te akarsz, foglalkozz azzal amivel jól esik. Egyetlen nőnek sem tartozol elszámolással afelől, hogy hol laksz és miket szeretsz csinálni. Az a lényeg, hogy azt lássák rajtad, hogy te megingathatatlanul biztos vagy abban, hogy amit csinálsz az úgy jó, és ezt vállald is fel.
2015. nov. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
53%

És neked kell szülnöd kedves kérdező? Tudod te milyen fájdalom ez, már eleve a terhesség, ahogy 9 hónapig növekszik a méhedben egy gyerek? Tudod milyen minden hónapban napokig görcsölni, vérezni? Nem? Akkor meg nehogy már ezen legyél kiakadva, hogy udvarolnod kell. Mi sem pottyantunk gyereket csak úgy akárkinek.


A természet ezzel kompenzál. Ez egy biológiai dolog, mint írtad, az állatvilágban is hasonló a helyzet. Hát mi is az evolúció termékei vagyunk, miért lenne a mi helyzetünk más? Majd ha te szülsz, akkor megértelek.

2015. nov. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Nekem egy csomó mindenem van, ami elvileg bejön a nőknek, mégsem találok olyan nőt, aki úgy elfogadna ahogy vagyok, mindig kitalálnak valamit, h miben kéne változtatnom, de sztem az már régen rossz ha ilyen elvárásokkal jönnek, mert az számomra azt jelenti, h nem magamért szeretnek, hanem majd csak akkor fognak, ha ezt vagy azt megteszem.
2015. nov. 28. 16:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!