Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek megérné meglépni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aladar12 kérdése:

Szerintetek megérné meglépni?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszúra fog szerintem sikeredni, de lássunk hozzá.

Szóval van egy lány, egyetemen ismertem meg, van egy közös óránk. Úgy érzem, hogy kedvel engem és nekem se közömbös. Ám szerintem nem volnék neki elég. Ezt úgy értem, hogy nem igazán vagyok teljes (vagy nem tudom, hogy fogalmazzak), csak talán 70% vagy kevesebb. Emellett szerintem kicsit távol lakunk egymástól.

Tehát nem tudok dönteni, hogy megérné-e. Azt hozzá kell tennem, hogy nem igazán vagyok olyan ember, aki az érzelmei hallgat, ezért itt kérdezem, hogy szerintetek megéri.


2015. nov. 28. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
nem.
2015. nov. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem vagy teljes...? O.o
2015. nov. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem érzem, hogy önmagam vagyok, hogy képes lennék valamibe rendesen energiát fektetni stb.
2015. nov. 28. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!