Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz egy fiútól ha sokszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz egy fiútól ha sokszor randizik különböző lányokkal?

Figyelt kérdés
Úgy értve hogy mondjuk egy két napig beszélgetek egy lánnyal, nagyon megtetszik, szimpatikus es elhivom randira, már valaki itt nemet mond ugye bar h o nem szeretne velem randizni, de van olyan lany aki eljött velem sokat sétáltunk, beszélgettünk, nevettünk végig és másnap amikor beszéltünk akkor kozolte hogy nem gondolja hogy ebből lesz komolyabb, nah de lenyeg h tehat egy randi elott/után egy lany nemet mond es hat én próbál a "elfelejteni" a kudarcot keresek valami másik lányt es elkezdem ujra az egész "procedúrát" es volt hogy mondjuk egy héten 3 lánnyal is találkoztam (egyikkel se tortenik semmi komolyabb)Valamiért sok baratom annyira nem nézi ezt jo szemmel es nem értem miért? Vegulis csak ismerkedem különböző lányokkal nem fűvel fával osszefekszem, szerintem teljesen normális és jó idő töltés is, hátha egyszer lesz valami az egyikből. Nektek mi a véleményetek? Ha lehet kort/nemet írjatok koszi :) 20F

2015. nov. 28. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem normális. Mégis mit kéne tenned, ha nem jön össze? Próbálkozi tovább, másnál.

L21

2015. nov. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem, a randi lényege az ismerkedés. Ha nem illetek össze valami miatt ami beszélgetés közben kiderül, akkor szkippeled, és mész ismerkedni tovább. Szerintem simán jó, sokkal jobb, minthogyha olyan kapcsolatba mennél bele, ahol kikészítitek egymást, mert nem vettétek figyelembe a különbözőségeiteket, hogy számotokra lényeges dolgokban eltér a véleményetek, ezért pl előreláthatóan sokat veszekednétek; és így bele se mentek, így szerintem ennek pont, hogy van értelme. Szóval egyáltalán nem gáz. Szerintem ez ilyen normális dolog. Megtetszik valaki, meghívod valamire, és ha valamiért nem passzoltok, akkor próbálkozol másnál; egyszer csak bejön és szerencséd lesz:)
2015. nov. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Meg többen mondjak hogy ha nem keresem a szerelmet, akkor fog megtalálni amikor legkevésbé számítok rá
2015. nov. 29. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!