Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol ismerkedhetnék meg tetovál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetnék meg tetovált és piercinges, vagy motoros lányokkal hosszútávú komoly kapcsolat kialakításának céljából? Nekem nincs ilyesmim, de én ilyen társat szeretnék magam mellé. Komolytalan válaszadók kérem mellőzék a kérdésemet!

Figyelt kérdés

2015. okt. 24. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Én pont ilyen vagyok. :) Piercing nuku, tetoválás tervben... Motor van. :) De foglalt vagyok. :D Hosszútávú, komolya kapcsolatban vagyok. :D

Ha tudnék valami helyet ahová az olyanok mint én járnak, mondanék, de nem tudok ilyenről... Mi interneten ismerkedtünk össze.

2015. okt. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én motorozom és van tetovállásom. :-) Hát motoros feszten. :-) Koncerteken bárhol... Ha szabad kérdeznem hány éves vagy? Ismerkednu bár hol lehet ahol emberek vannak. :-) Hát hajrá és sok sikert.
2015. okt. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Én 32 éves vagyok.Ha lesz itt olyan aki éppen szabad,az küldjön egy üzit.
2015. okt. 30. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!