Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova vinnétek el ezt a félénk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sanya9797 kérdése:

Hova vinnétek el ezt a félénk lányt?

Figyelt kérdés
Nem szeret nagyon mozizni, se inni, abszolút nem bulis típus. Gondoltam, hogy sétálhatok vele a városban, mert azt szeretjük mindketten, de ilyen hidegben nem hiszem, hogy jó lenne. Van valami tanácsotok?

2015. nov. 29. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:
#süti&kávé
2015. nov. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kiállítás
2015. nov. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha budapesti vagy, akkor elvihetnéd a CatCaféba (persze csak, ha szereti a cicákat). Vagy valamilyen másik kellemesebb kávézóba/teázóba/cukrászda. Valami múzeum, színház esetleg?
2015. nov. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most mennek a Karácsonyi vásárok, menjetek ki nézelődni.
2015. nov. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A karácsonyi vásárok szerintem pedig jó programok lehetnek, én szeretek kimenni. Egyébként meg bármilyen hangulatos kávézó, cukrászda, teázó (én a Sirius teaházat javaslom a célra minden budapesti ismerősömnek, de nem írtad, hogy honnan vagy, így ezt csak zárójelben ajánlom nektek is), esetleg egy érdekes kiállítás, színház, múzeum, akármi, ami mindkettőtöket érdekel. Vagy korcsolyázás, esetleg bármilyen élménymedence, fedett fürdő, ilyesmi.
2015. nov. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek, a karácsonyi kiállítások adta lehetőséget ki fogom használni. Drukkoljatok :))
2015. nov. 30. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!