Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Aki félénk az ismerkedésben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki félénk az ismerkedésben, annak nem volt még barátnője?

Figyelt kérdés
Vagy létezik, hogy valaki hiába tapasztalt egy új lányhoz mindig nagyon óvatosan közeledik és mintha sokszor zavarban volna.
2015. okt. 28. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok, és valóban nem volt még barátnőm.
2015. okt. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem volt barátnőm, nem is egy, mégis eléggé problémásan ismerkedem.


24/F

2015. okt. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Egyébként arra gondoljatok, mikor már randiztok, és a lány örömmel jön, mosolyog, jól érzi magát veletek és ebben a nyerő szituációban van aki mégis félénk, zavarban van, nem igazán mer testi kontaktust kezdeményezni.

(Mert azt a felét elhiszem, hogy tapasztalat ide vagy oda, nehéz lehet a nulláról "párjelöltet" találni.)

2015. okt. 28. 22:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Hááát... valszeg nem volt barátnője még, lehet még testi kapcsolat sem... két ilyen félénk sráccal is randiztam, mindkettőjüknek első lettem volna, az egyik 1,5 hónap után jutott el oda, hogy megfogja a kezem, a másikra szinte én másztam rá, de akkor se tudott mit kezdeni a helyzettel.
2015. okt. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül jár az egyik a másikkal.
2015. nov. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A lány örömmel jőn, mosolyog jól érzi magát? Én már két ilyen csajra is rámozdultam( meg akartam csokolni, ölelni őket) és csak meglepődött arcot, és kedves lekoptatást kaptam. Szóval nem lehet dekodólni titeket.
2015. nov. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok mint a 2# nagyjából!
2015. nov. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az en peldam kiveteles szerintem. Felenk vagyok az ismerkedesben de megis volt 7-8 kapcsolatom es megannyi baratnom. Nem ettol fugg. Kulso :)
2015. nov. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!