Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy nőnek mennyi idő kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőnek mennyi idő kell mire lehiggad, ha nagyon csúnyán összeveszik a pasijával, aki nem veszi fel a telefont neki?

Figyelt kérdés
2015. nov. 29. 11:18
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
A találkozó előtt a pasi meggondolta magát és hazament, mert a nő beteg volt és nem akart úgy vele programot szervezni. A nő megsértődött és olyan hisztit lecsapott, hogy hihetetlen.
2015. nov. 29. 11:19
 2/13 anonim ***** válasza:
Amíg kidühöngi magát. Ez nagyon sokban függ attól, hogy a lány mennyire szereti a fiút. Ha nagyon akkor 1,2 nap de ha nem igazán akkor nem tudom :S
2015. nov. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azóta nem érem el. Írtam neki egy bocsánatkérő levelet, hogy nem azért nem mentem el a randira, mert nem szeretem őt, hanem mert nem akartam, hogy kint a hidegben még jobban megfázzon. Ő ezt nem akarja megérteni és megharagudott nagyon.
2015. nov. 29. 11:25
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha csak dühöng 1-2 nap, ha szakított akkor meg...
2015. nov. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem szakított csak elég forróvérű, temperamentumos vadmacska. :D
2015. nov. 29. 11:40
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen helyzetben max. kétszer keresném telefonon, ha beszélni nem tudok vele, megírnám neki, hogy miért döntöttem így (amit te meg is tettél), utána meg várnék, amíg ő jelentkezik.


Ha soha, akkor soha, akkor keressen olyat, aki vevő a hisztis, sértődős viselkedésére, és fut így is utána.

2015. nov. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tényleg ennyire gáz, hogy végül nem mentem el a randira? Megbocsájthatatlan, lányok?
2015. nov. 29. 12:22
 8/13 anonim ***** válasza:
Tali előtt mennyi idővel mondtad le?
2015. nov. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
1 órával előtte, de ő még otthon volt, én már elindultam hozzá
2015. nov. 29. 12:28
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez ugyanaz a lány, aki kiosztott telefonon, hogy miért mindig csak akkor keresed, amikor beteg és nincs kedve találkozni, stb? Emlékszem az előző kérdésre.


Szóval leb*sz, hogy miért mész amikor beteg, majd amikor visszafordul, azért is leb*sz. Ez a "nincs sapka, van sapka" esete..


Fel kell világosítsalak, hogy ez a lány nem forróvérű, temperamentumos vadmacska, hanem egy idióta hisztis p*csa. Nyilván valami mélyebben gyökeredző baja van veled, hogy mindenbe beleköt, amit csinálsz.. vagy csak így manipulál, hogy ő legyen "felül" a kapcsolatban, klasszikus hatalmi játszma.


Hihetetlen, mennyi ember téveszti össze a drámát a szerelemmel. Sok boldogságot hozzá.

2015. nov. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!