Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek addig van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek addig van értelme beszélgetnünk chaten amig a másik pasijával se tisztázta le a dolgokat?

Figyelt kérdés

beleegyezett egy találkozoba, megvolt, nagyon jol érezte magát többször is hangsulyozta, engedte is hogy közeledjek felé, de hétvégén valószínű megbeszélik a barátjával hoyg akkor hogyan is legyenek a dolgok kettejük között. És Én addig? Írjak neki? vagy felesleges? nehogy annál nagyobb legyen a csalódottság a végén?


Én mint fiú, ő mint lány



2014. okt. 16. 19:30
 1/10 anonim válasza:
szerintem ne éld bele magad :/ viszont ha szakítanak, és rád ír jobban fogsz neki örülni
2014. okt. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy az egybe hagynod kéne a fenébe, ha nem akarsz csalódni! Most gondolj bele, pasija van és mellette veled randizik, jól érzi magát, stb. Na most ebből kiindulva mégis mi a garancia arra, hogy ha esetleg összejön veled, melletted nem ugyanezt csinálja egy másik sráccal? Nem tűnik megbízható és komoly, érett csajnak!
2014. okt. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%

2-es: Mi alapján ítélkezel a csaj felett? Nem tudsz róla és a kapcsolatáról semmit se. Bizony sokszor megesik, hogy egy kapcsolat romlásnak indul, és végül egy harmadikként felbukkanó fél létezése teszi az i-re a pontot. Valószínűleg nem szereti már a pasiját szerelemből, talán a fiú sem szereti. Talán okuk van rá, hogy már nem érzik jól magukat abban a kapcsolatban. A kérdező különben sem azt írta, hogy a csaj a farkát tapizta, hanem azt, hogy nem volt hideg, ami igen, jelentheti azt, hogy ha nem lesz barátja, akar majd tőled többet is, kérdező. Viszont szerintem is inkább az első válaszolóra hallgass.

L23

2014. okt. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
szerintetek megkérdezzem a legjobb barátnőjét hogy valójában mit gondolt rólam? vagy lát e esélyt az exével kibékülni?
2014. okt. 16. 20:00
 5/10 anonim ***** válasza:

Harmadik vagyok.


Szerintem ne kérdezd meg, az nagyon dedós lenne. Ha a csaj hétvégén tényleg beszél a fiújával, utána valószínűleg értesíteni fog téged, mire jutottak. Ha nem, akkor már simán ráírhatsz, mert jogod van tudni egy ilyen találka után. De ne derüljön ki, hogy kétségbe vagy esve, és izgulsz, az sok lánynak nem jön be. Amúgy a legjobb barátnők általában nem nagyon tartják a szájukat, úgyhogy ennyi erővel magát a lányt is megkérdezhetnéd.

Szerintem várj vasárnapig.

L23

2014. okt. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm még jó hogy nem küldtem el
2014. okt. 16. 20:04
 7/10 anonim ***** válasza:
Kitartást. :) Legyen büszkeséged. Sokszor az elérhetetlenség jobban tetszik a lányoknak, mint az, hogy a fenekükben lohol a srác.
2014. okt. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem késő ez már? tudja mi a szándékom, mit szeretnék tőle... vagy ha még most változtatok és nem keresem hét végéig, még az ő véleménye is változhat?
2014. okt. 16. 21:20
 9/10 anonim ***** válasza:

Hmmm... Elvileg ha vannak irántad komolyabb érzései, azok nem változhatnak meg három nap alatt. Ugyanakkor lehet, hogy haragot, sértettséget váltasz ki belőle azzal, ha nem keresed napokig, és arra jut, hogy jobb neki a pasijával.

Nem mondom, hogy ne írj neki, lássa, hogy azért nem feledkeztél el róla. De ne teperj annyira, szerintem. Ne faggasd a hétvégéről, hogy mik a tervei. Írj rá, beszélgessetek szimpla dolgokról, ki mit csinált és egyebek. Legyél kedves, mint eddig, de ne írd le neki 20x, hogy nagyon jól érezted vele magad.

És ha látod, hogy kedves, és úgy érzed, továbbra is nyitott rád, ne mindig te várd meg, amíg ő elköszön, néha te menj el előbb, de normális ürüggyel. Legyen egy kis hiányérzete, és tudja csak, hogy te is elköszönhetsz, nem csak ő.


Na, szóval ennyi...

2014. okt. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves 3-as! Én nem ítélkezem, egyszerűen csak a véleményemet írtam le, és a fentiek alapján nekem ez szűrődött le, ennyi. És persze, könnyen lehet, hogy az a kapcsolat már úgy, ahogy van, rossz és tönkrement, de akkor azt előbb lezárom, és csak utána találkozgatok mással! Legalábbis szerintem ez lenne a tisztességes!


#2 voltam

2014. okt. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!