Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van összefüggés a randik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van összefüggés a randik száma és a tudatosság, emberismeret között?

Figyelt kérdés

30 éves átlagos külsejű pasi vagyok, eddig 2 rövidebb és 2 hosszabb komoly kapcsolatom volt és összesen életemben max. 10 randin vagyok túl.

Azt mondják ismerősök barátok, hogy ez azért van, mert nagyon tudatosan választok párt nagyon jó emberismerettel meg tudom ítélni sz embert és csak azzal randizok, akinél nagy esély van. Ez igaz is, nagyon sok randit utasítottam vissza, mert én tudtam hogy ebből nem lenne semmi.


2015. dec. 3. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is van. Idősebb nőismerősöm mindenkivel elment, mert szerinte élőben lehet megismerni a másikat. Én amikor párt kerestem, meg nem. Én úgy voltam vele, hogy kb. 1-2 hét alatt megismerek bárkit annyira, hogy el tudjam dönteni elmenjek randira vagy sem. Én sem voltam sok randin pont emiatt.
2015. dec. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát ha kiderül a beszélgetésből egyértelműen egy olyan ok, ami kizáró, akkor utána felesleges randizni, meg megismerni, hogy mennyi jó tulajdonsága van.

Én is jó emberismerőnek tartom magam, 10-ből 8-9 alkalommal be is igazolódik a sejtésem, a maradék 1-2 esetben meg szoktam lepődni. :D

2015. dec. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gondolom, neten ismerkedsz...

Ott ez természetes jelenség, neked férfiként még viszonylag "könnyű" dolgod is van, mert egy nőre minden férfi rárepül, aki él és mozog, így aztán nagyon kell tudni szelektálni, mert ha mindenkinek adtam volna "esélyt", akkor napi 24 órában csak randizgattam volna. Én is csak olyanokkal randiztam, akiknél láttam esélyt, aztán valami mégis hiányzott...

És aztán megismertem a párom, élőben, közös társaságban... a vicc az, hogy neten elutasítottam volna, mert 8 évvel fiatalabb nálam, és minden korabeli pasit elhajtottam. De élőben volt módom apránként megismerni (minden konkrét cél nélkül, barátilag), és kiderült, hogy nagyon egy hullámhosszon vagyunk. Úgyhogy ennyit a fene nagy tudatosságról... tudatosan bizony lemaradtam volna életem legjobb párkapcsolatáról. :)

2015. dec. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!