Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez a véletlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a véletlen játéka vagy van összefüggés?

Figyelt kérdés

Eddig mindig csalódtam a lányokban. De leginkább azokban, akik az ismerkedés alatt elmesélték, hogy már nagyon sokat csalódtak a pasikban (és komoly kapcsolatot szeretnének).


Természetesen ezzel nincs is semmi gond, mert én is komoly kapcsolatot szeretnék, és mindig megörülök, hogy végre a másik fél is így gondolkodik. És hogy végre megmutathatom neki, hogy nem kell minden férfiban csalódniuk. Az ilyen lányoktól kaptam eddig a legnagyobb pofonokat. Több férfival ismerkedtek velem egy időben, akkor is ha összejöttünk.


Tényleg nem tudom, hogy mit gondoljak. Legközelebb ha meghallom, hogy sokat csalódott már a pasikban a lány, már rögtön a menekülés lenne rajtam úrrá, mert eddig azt tapasztaltam, hogy függetlenül attól, hogy normálisan állok hozzájuk mégis rajtam állnak bosszút. És azt adják vissza nekem, amit ők kaptak pasiktól és fájt nekik...


2015. júl. 22. 20:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Van összefüggés.

Sok csalódás = sok próbálkozás.

A legközelebbi kapcsolatnál szerintem ne feszegesd a témát hogy hány kapcsolata volt már.

2015. júl. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem feszegettem. Ők jelentették be, hogy sok csalódáson vannak túl, ezért már nem szeretnének többet csalódni. (ezzel érzékeltetve, hogy ne bántsam meg őket)


Arról persze nem szólt a fáma, hogy ők se szeretnének csalódást okozni. Bár ha legközelebb erre rákérdeznék, attól tartok nem kapnék rá választ.

2015. júl. 22. 20:21
 3/12 anonim ***** válasza:
Tényleg az kapja általában a legnagyobb pofonokat,aki nem érdemli meg...Ettől függetlenül nem kell feladnod,csak próbálkozz más körökben,más helyeken,ahol akadnak értelmesebb/érzelmesebb lányok.Vannak ilyenek,elvétve ugyan,de még akadnak!
2015. júl. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Milyen körökben vannak érzelmes/értelmes lányok?
2015. júl. 22. 20:23
 5/12 anonim ***** válasza:
Én magam körül látok ilyeneket,mondjuk melóban,utcán,buszon,baráti,ismerősi körömben,és nem öndicséretként,de saját magamat sem sorolnám a perszóna kategóriába.
2015. júl. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Azok a lányok, akikkel ismerkedtem rendesnek tűntek. Nem ezt vártam volna tőlük.


Neked gondolom már van pasid...

2015. júl. 22. 20:32
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

Mesékben, pl.: a régi Disney rajzfilmekben. Bár az értelmes kicsit erős túlzás volna rájuk, na meg őket tényleg csak a szőke herceg érdekelte.

Pláne Hófeherkét aki kapasból 7 csúnya fiú szívét törte össze.


Tanulságos mese.

2015. júl. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért csalódtak sokat, mert a "rossz fiúkat" szeretik, az őszinte rendeset meg nem becsülik.

Persze rendes lány is csalódhat de egy őszintén csalódott, megbántott lány később rukkol ki ezzel, mert a valódi csalódás fájó pont, és szégyenérzettel is társul, az ember szégyelli hogy vak és ostoba volt, nem nagyon dicsekszik ezzel. Úgyhogy jó ha menekülőre fogod megkíméled magad.

2015. júl. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ismerős kb 10 csajból 9 írta ismerkedésnél csalódtam A pasikban nem állok készen 1 kapcsolatra erre 1-2 nap múlva már kapcsolatban lesz. ki érti ezt? még a jó isten se.....
2015. júl. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Nem mondod :D ***** válasza:

Szerintem csak rossz helyen keresgélsz :)

24/L

2015. júl. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!