Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet még esélyem ennél a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még esélyem ennél a lánynál ilyen randi után? Hogy szerezzem meg?

Figyelt kérdés

Interneten megismerkedtem egy nagyon jó nővel. Szerintem nagyon jó volt a randi, megvolt a kémia, nagyon sokat beszéltem, viszont ő többször megjegyezte a vége felé, hogy "hát nagyon csúnya vagy bocsi", meg nagyon nem jössz be uhhh.." Szerintem ami zavarhatta hogy ő jóval magasabb nálam, mert én elég alacsony 158 cm vagyok.

Szerintetek ha sok virágot küldök, vagyon nagyon romantikus leszek, lehet esélyem nála, vonzalom ki fog alakulni valahogy SOS!! segítsetek!!!!!


2015. dec. 3. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de ha ezt meg is mondta, akkor szerintem már nincs mit tenni. Az pedig, hogy te nagyon sokat beszéltél, szintén nem túl jó jel. (Ha ő beszélt volna sokat, az inkább mutat érdeklődést.) Ha pedig erőlteted, csak még jobban fogod taszítani.
2015. dec. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha ezt így kimondta, nem
2015. dec. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Ezek után mégis mit vársz? Ne legyél már ilyen szánalmas, dobott, törődj bele. Ha a marsról hoznál virágot se kellenél neki!
2015. dec. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi a fenét akarsz egy ekkora taplótól? Ezt lányként kérdem. Jesszus, hagyd a francba, ez egy p1csa...
2015. dec. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Alapból ha csajozni akarunk: beszéltetünk és nem beszélünk. Fontos a csajnak h azt érezze hogy érdekel a mondókája.


Lefikázott b.zmeg Te meg virágot küldenél neki? Hülye vagy? Elnézést a stílusért de Te nem vagy normális. Megalázott mert mondta a kis rib.nc hogy csúnya vagy...ha az is vagy is bunkóvolt.....ha virágot küldesz neki egy szánalmas "férfi" vagy

2015. dec. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!