Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez a női testalkat már kövérne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a női testalkat már kövérnek számít (kép)?

Figyelt kérdés
[link]

2015. dec. 5. 19:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
35%

Husi, nem pedig túlsúlyos. És egész jó arányai vannak.

Egy leheletnyivel vagyok vékonyabb (kar, popsi, csípő, comb és vádli területén, de mellem nekem is van ekkora), és senki sem kötött még bele az alakomba.

2015. dec. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
45%

Nem számít kövérnek!

Aki a gyerektestű lányokat szereti szíve joga, de a képen lévő lány se nem kövér, se nem husi! Pont hogy ha ennél vékonyabb lenne, lehetne már rá mondani hogy csontkollekció!

2015. dec. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
54%
Teljesen rendben van, bejövős.
2015. dec. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Missi_Key ***** válasza:
30%
igen.
2015. dec. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
35%
Nekem egyedül a hasam sokkal kisebb mint neki, egyébként teljesen ilyen alakom van, a fiúk nem szoktak panaszkodni :) De szerintem az a lényeg, hogy te jól érezd magad a bőrödben.
2015. dec. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
25%
Nem kövér, de nem is vékony, szerintem normálnak sem modnható. Jó husis.
2015. dec. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Hát még éppen nem kövér, inkább csak jó súlyban van. Az ideálomtól pedig messze áll. Hozzá képest mondhatni kövérnek.

Nem az ilyen testalak jön be, nem tetszik. De ahogy mondani is szokták: a szépség relatív :)

Előttem már többen leírták, hogy nekik tetszik az ilyen alak. Tehát megnyugodhatsz, nem fogsz fiú/férfi nélkül maradni :D

2015. dec. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
a vékonyabb lányokat kedvelem de a te tested is tökéletes
2015. dec. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!