Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi csináltok egy olyan fiúval,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi csináltok egy olyan fiúval, aki csak szájra puszit ad mindig?

Figyelt kérdés
Közelebb vagyunk a 30-hoz.
2015. dec. 6. 01:10
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*csinálnátok
2015. dec. 6. 01:10
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért nem csókolod meg te?
2015. dec. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Próbáltam már,de nem jön össze... :/
2015. dec. 6. 01:40
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor büdös a szád.
2015. dec. 6. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Tartok tőle, hogy igaza van a #4-esnek, és/vagy esetleg kellemetlen a szájízed.

Ha van rossz fogad, akkor azzal lehet a baj. Amit még a ritka fogmosás is súlyosbít.

Kérdezd meg tőle, de nem fogja direktben a szemedbe mondani, ha veled van a baj. Ha kicsit is kételkedsz a válaszában, akkor irány a fogorvos. Megnéz, és tőle kérdezd meg, hogy büdös-e. Ő megmondja az igazat, és segít is, ha gond van.

2015. dec. 6. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ilyennel lehet fogorvoshoz fordulni,hogy kellemetlen-e a szájízed?
2015. dec. 6. 02:36
 7/12 anonim ***** válasza:
"Ilyennel lehet fogorvoshoz fordulni,hogy kellemetlen-e a szájízed?" - És harminc közelinek mondod magad?
2015. dec. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy fogorvoshoz! Kérd meg már egy ismerösödet, hogy állapitsa meg büdös-e a lehelleted, szád! (Magad tényleg nem érzed!!) Ha igen vagy fog vagy gyomor. emésztési panaszokkal irány a doki!
2015. dec. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vele kellene megbeszélned, hisz ő a PASID
2015. dec. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Dohányzol? Attól is lehet kellemetlen a lehelleted főleg olyannak aki nem dohányzik. Én pl tudom magamról nemdohányosként hogy nálam kizáró ok ja olyasvalakit kell megcsókolnom aki dohányzik. Az állott bagószagtól hányingerem van, és sajnos annak aki nem él vele, annak többszörös fogmosás és gondos szájápolás ellenére is érezhető larad sajnos. Lehet hogy nagyon tetszel zki amúgy és úgy gondolja hogy ez a probléma így áthidalható, de sajnos nem viztos hogy hosszú távon műkõdni fog. Emellett fogkő vagy ínygyulladás is okozhat kellemetlen lehelletet, de azon egy fogorvos és némi szájvíz segíteni tud.
2015. dec. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!