Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak összezavartam, vagy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak összezavartam, vagy mi lehet? Ez az első kapcsolatom,21 éves fiú vagyok randizgatok egy lánnyal, már négy alkalommal csókolóztunk, ami lényegében szájra pusziból állt.

Figyelt kérdés
Első alkalommal szájra puszit adtam (lehet nem hiszitek, de úgy gondoltam hogy a francia csók korai). Második alkalommal ami kb 6 órával később volt nyelvest akart ő, de én egy kicsit zavarba jöttem. Azután hiába akarok izgalmasabb csókot adni, ő nem megy bele. Lehet, hogy az is közrejátszik, hogy nemrég megvoltam hűlve és még néha köhögök. A lány tapasztaltabb, volt néhány barátja.
2015. márc. 1. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Mikor le akart smárolni és te nem hagytad ott ellőtted az esélyedet öreg.

Onnantól más szemmel néz rád ennyi!

2015. márc. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nyilván látja, hogy kezdő vagyok. Egy első randin megvolt a csók és most utolsó találkán felhívott magához.
2015. márc. 1. 21:52
 3/7 A kérdező kommentje:
A napokban volt amikor felhívott magához és a rosszul sikerült csók három hete.
2015. márc. 1. 21:53
 4/7 anonim ***** válasza:

Az mindegy hányadik.

Én 15 voltam az elsőnél, és mikor a lány felhívott magához le is került a bugyi, nem kell félni, nem fog kinevetni ha béna vagy, először mindenki az.

De ha sokáig húzod meg fog unni.

2015. márc. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondd el neki őszintén, hogy rá vagy parázva a csókra, de most összeszeded a bátorságod. Aztán kapd le :)
2015. márc. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ, így fogok tenni :D
2015. márc. 2. 09:26
 7/7 anonim ***** válasza:
nem kell parázni,minden jó lesz :)
2015. márc. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!