Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy ennyi időt töltünk együtt? (részletek lent)

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyunk együtt a barátommal, és az elején még kicsit többször találkoztunk, de akkor se nagyon sokat, most meg már hónapok óta az van, hogy kb csak akkor töltünk együtt időt, amikor vasárnap esténként hazakísér az edzésről ahova mindketten járunk (ez kb fél óra, amúgy az edzés csoportos, atlétika, szóval ott sem ketten vagyunk). Ezenkívül, ha néha tök véletlenül összefutunk a városban, akkor sétálunk egy 20 percet. Telefonálni csak ritkán szoktunk, facebookon naponta beszélünk egy kicsit, de ennyi (vagy van olyan nap, amikor ennyi sem). Nem tudom, mit csináljak, mert nagyon bánt, hogy nem hív el valahova randizni, vagy semmi különöset csinálni, csak úgy találkozni..Gondoltam, hogy megbeszélem vele (eddig mindent meg tudtunk beszélni, veszekedés még nem volt), de hát pont az esik rosszul, hogy magától nem jut eszébe. Én amúgy többször is kezdeményeztem már, és akkor örömmel jött is, hogy találkozzunk, dehát ha ezek után ő nem hív engem, hogy találkozzunk, én nem akarok tovább nyomulni. Ja, és közben meg néha csak úgy ír egy sms-t, hogy hiányzom neki, vagy, hogy kár hogy nem vagyok ott, dehát akkor miért nem hív, hogy menjek??? (Ja, és mielőtt ezzel jönne valaki, n csal meg és szeret. Most nem részletezem, hogy honnan, de ezt biztosan tudom.)


20/L 26/F



2015. dec. 11. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne légy passzív, ha ez téged bánt, kezdeményezz beszélgetést, ismerd meg az ő nézőpontját! Várni és gyártani a teóriákat, hagyni, hogy rosszul essen, hülyeség.


>Most nem részletezem, hogy honnan, de ezt biztosan tudom.


Remélem, nem valami kémkedés van a dologban...

2015. dec. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem kémkedés, semmi ilyesmi nyugi!! :D Egyébként valahol én is ezt érzem, hogy hülyeség magamban gerjeszteni ezt a feszültséget, de ha meg elmondom neki, hogy mi van, akkor meg ugyanott tartunk, mert lehet, hogy ezek után majd hívni fog, hogy találkozzunk, de csak azért mert én "megkértem rá"...de így ráerőszakolni meg nem akarom magam
2015. dec. 11. 11:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, ez így nem nevezhető egyelőre kapcsolatnak, csak dugópajti vagy.
2015. dec. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#2: oks, örülök, hogy nincs kémkedés :)


> mi van, akkor meg ugyanott tartunk, mert lehet, hogy ezek után majd hívni fog, hogy találkozzunk, de csak azért mert én "megkértem rá"...de így ráerőszakolni meg nem akarom magam


Ezt ugyanúgy kérdezd meg tőle egészen nyugodtan. Ne vádold vagy számon kérd, egyszerűen mondd el, hogy emiatt aggódsz és kíváncsi vagy, ő hogy látja. Egy kapcsolatban működnie kell az ilyen beszélgetéseknek. Maradj nyugodt és empatikus, de ne félj kimondani, mit érzel és mire gondolsz!

2015. dec. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Gondolom onnan tudja, hogy nem csalja meg, hogy nem fekszenek le egymással. A leírásból nem derült ki, hogy ténylegesen lenne valami találkozó a randikon kívül.


Ha kevésnek érzed, akkor kevés és pont. Egy kapcsolat két emberből áll, ha az egyik elégedetlen, azt jeleznie kell, különben semmi nem fog változni.

2015. dec. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

8 hónap után ennyi idősen ennyi találkozás??


hát, nem tudom, ez a szint nekem 14 évesen volt normális.


ha megfelelne mindkettőtöknek, akkor okés lenne ez, de annak tudatában, hogy te ezt kevesled..

figyelj, a legtöbb ember ennél többet akar. én próbálnék vele beszélni, de ha nincs javulás, szakítanék.. az a baj, ha ő nem akar többet, akkor ez van, nem egyeznek az igények.

2015. dec. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nem ismerünk titeket és lehet, hogy ti sem egymást. minden ember más és mindenkinek mások az igényei, érdeklődése, elfoglaltságai és ami a legfontosabb, más a szeretet nyelve, szeretet igénye. ráadásul mások lehetnek a tapasztalataitok is. a különbségeket és a problémákat pedig csak kommunikációval tudjátok áthidalni.

lehet, hogy nem mer aktívabb lenni, mert attól fél, hogy téged zavarna, ha a nyakadra mászna (pl. korábbi kapcsolatában lehetett ilyen gond és ezért fogja vissza magát). az is lehet, hogy egyszerűen csak nem mer aktívabb lenni, vagy szeretne, csak nincs ötlete, hogyan és mit, de az is lehet, hogy neki egyszerűen csak nem megy, nincs magától késztetése a kezdeményezésre, de örül, ha te lépsz, vagy csak nagyon elfoglalt és ezért eszébe sem jut, vagy folyton örlődik rajta, csak nem tudja megoldani és még lehetne egy csomó lehetőség.


a lényeg, hogy együtt találjátok meg az okait és a megoldást is. megint csak attól függően, hogy ő milyen típus, nem biztos, hogy jó megoldás, ha letámadod/számonkéred rajta a dolgot. lehet, hogy nehezére esik beszélni róla, vagy akár nem is értené, hogy miről beszélsz, mert ő fel sem fogja, hogy mi történik és amiatt rosszul érezheti magát és esetleg rosszul reagálhat. talán érdemesebb először finomabb lépéseket tenned, ha ő nem hív, nem jelentkezik, akkor te megteszed, amikor beszéltek megbeszélitek, hogy mikor és mi legyen a következő, olyan helyzeteket teremtesz, amiből tudja, hogy most neki kell lépnie, esetleg még azt is, hogy mikor, de rá hagyod a döntést, hogy mi legyen a program, vagy ilyesmi. hátha ezektől egy idő után rászokik egy új ritmusra és ez válik általánossá. de aztán lehet, hogy mégis kénytelenek lesztek kitárgyalni a dolgot.

2015. dec. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!