Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van sírhatnékom, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van sírhatnékom, ha szerelmes párokat látok együtt boldogan vagy egymást falva? Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok egyébként és még sosem volt barátnőm, szerintem azért, mert ronda vagyok, másrészt aszociális, félénk, visszahúzódó, gátlásos, önbizalomhiányos és nem a társaság középpontja típus, inkább elmélkedem magamban a sarokban és álmodozom a szerelemről, hogy találok valahol egy lányt, akivel szeretjük egymást. Tudom szánalmas vagyok én is hányok magamtól, de ez vagyok én.
2013. febr. 5. 01:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Valahol érthető, de engem mondjuk nem zavar mások boldogsága, mert tudom, hogy gyenge alapokon áll, és hamar vége szakad. Szóval nézd a jó oldalát: nem kell félned a szerelmed elvesztésétől.
2013. febr. 5. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy? :) amúgy meg nem gáz mindenkinek vannak ilyen hullámvölgyei lehet mondjuk évekig gondolj csak arra hogy egy év múlva pl hol leszel csak nevetsz az egészen a barátnőddel + belegondolsz nem kell visszahúzódónak lenni dolgozz ezen kicsit nemkell tartani az emberektől mindenki ugyanúgy parázik mint te csak kevesek születnek nagy önbizalommal.
2013. febr. 5. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

2.


egy év múlva lesz barátnője, kedves feltételezés


de nem igaz

2013. febr. 5. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
miért ne lenne igaz?
2013. febr. 5. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
13%

mert a magánya nem önként vállalt, hanem kényszerű


ellenben te csak akkor vagy egyedül, ha kifejezetten ezt akarod, ugyanis nőként mindig találsz partnert

2013. febr. 5. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
a ronda vagyok helyett mást olvastam elnézést... de ez még nem változtat semmin szerintem attól még lehet valakie + kinek mi a ronda? nem marad örök életébe egyedül és nem egyedül hal meg... 100% hogy talál valaki akivel boldog lesz
2013. febr. 5. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Na ecsém, szedd össze magad, micsoda hitvány férfi vagy te, hogy itt pityeregsz? Gyerünk ki a levegőre, fúrjál meg egy jó kis üszőt, oszt gyújts rá a pipádra!
2013. febr. 5. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

"Fiú vagyok egyébként és még sosem volt barátnőm, szerintem azért, mert ronda vagyok, másrészt aszociális, félénk, visszahúzódó, gátlásos, önbizalomhiányos és nem a társaság középpontja típus, inkább elmélkedem magamban a sarokban és álmodozom a szerelemről, hogy találok valahol egy lányt, akivel szeretjük egymást. Tudom szánalmas vagyok én is hányok magamtól, de ez vagyok én."


Én is ugyan ilyen vagyok csak én szegény is e mellett és ez miatt alakult ki nálam, talán a fejlövés lenne a legjobb módszer és nem kéne ilyen szarságokon aggódni többet :)

2013. febr. 5. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

kérlek, ne hazudj (lehet, hogy naivitásból teszed)


nincs 100%-os bizonyosság


én is elhittem egy időben, amit mondtál


aztán eltelt 1 év, 2, 3,4, 5, 10 ....


szóval neked nőként sose lesz ilyen gondod, ezért nem is érted ezt

2013. febr. 5. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
jah öm bocsi de srác vagyok.. 10 év és nem volt senkid? mennyi idős vagy?
2013. febr. 5. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!