Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Táncos vagy modell csaj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Táncos vagy modell csaj?

Figyelt kérdés
Nem tudom,hogy miért becsülik alá a táncosokat,de észrevettem a pasik inkább nézik a hosszú lábú cicákat,mint a csinos és dögös táncosokat,pedig mi jobbak vagyunk,és legalább tudunk is valamit..:)!Szerintetek?A pasik érdeklődését ez miért nem kelti fel?Csajok is írhatnak..:)
2010. márc. 22. 21:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én mindkettőtökért oda vagyok,de főleg a táncosokért,nálam nyert ügyed van,ha csinos vagy meg hosszú a hajad,akkor imádnálak.

Kérdező,privi ;)


22F

2010. márc. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
inkább táncos, sokkal jobban mozognak :P
2010. márc. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok féltékeny,és nem vagyok hülye p*csa sem..teljesen normális csaj vagyok,csak azt nem értem,hogy miért van ez..és sajnálom,ha te így állsz hozzá az emberekhez ,de tedd azt amit jónak látsz,és d*gd meg az összes csini cicababát..nacsók;)
2010. márc. 22. 21:38
 14/16 anonim ***** válasza:
rasszista!
2010. márc. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
azvagyte..^^
2010. márc. 23. 10:50
 16/16 anonim válasza:

Ugyan miben lennél jobb? Képzeld el hogy nem minden modell "hosszú lábú cica" (tudom hogy ezt sértésnek akartad írni, legyél is féltékeny a hosszú lábakra ha már neked nincs), és mi az hogy "legalább tudunk is valamit"? A modellek is sok mindent tudnak, modellkedés mellett simán járhatnak suliba (oké hogy a táncosok is, de te írtál hülyeséget én meg próbálom neked megmagyarázni)...

Ezt nem minden táncosra értem hogy féltékeny, hanem kizárólag rád. Én nem vagyok se modell se táncos, nem ez a "foglalkozás" vagy hobbi határozza meg hogy melyik csajtípus a szebb vagy a jobb! De hidd el, ha most akármelyik csaj között és közted kéne választanom hát nem téged választanálak mert ebből a kérdésből nekem az esett le hogy jó sokat képzelsz magadról és plusz még féltékeny is vagy, és csak azért tetted fel ezt a kérdést, hátha kapsz egy kis dícséretet. Mellesleg a modellek is lehetnek dögösek és csinosak, sőt ;)

L/17

2011. szept. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!