Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy modell csaj mennyit eszik...

Egy modell csaj mennyit eszik egy nap?

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 18:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

aki modell az eleve nyurga vékony alkat.pont ezért modell (általában nem a keservesen lefogyott régen kövér lányokból lesz modell) tehát lehet hogy többet eszik mint te és mégis vékony. ismerek olyan csajt aki 180 centis kb 55 kiló és állandóan eszik -rágcsál valamit,csokit, chipset, muffint ezt azt, mellette rendesen eszik is. igaz nem modell de simán mehetne annak.

amúgy meg aki annyira vigyáz az alakjára az kevés szénhidrátot eszik, általában fehérjét zöldségekkel,salátákat.

2011. jún. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Pont, hogy nagyon kevés olyan ember van, aki sokat eszik és sovány marad! Az ilyen emberek azáma egyenlő a nullával. Nem mondom, hogy nincs (mert nekem is van egy ilyen ismerősöm) de nagyon-nagyon ritka. Ált. aki sovány az rengeteget mozog és odafigyel az átezésre. A modellek nagon odafigyelnek, hogy mit esznek, már csak a narancsbőr miatt is. Volt egy riport egy modell csajjal, aki mesélte, hogy volt, hogy csak sajátát evett napokig, hog tökéletes legyen a versenyen... nem tudom, de tuti nem pizzával tömik a fejüket.
2011. jún. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
180 cm-hez szerintem brutálisan kevés 55 kg, valahogy nem hiszem el, hogy ennyit eszik és ilyen sovány....
2011. jún. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A modellek mit esznek? Én régebben egy darabig modellkedtem és aki modell az általában olyan (normál, karcsú)alkatú is.+ nagyon fontos a rendszeres sport!!! Csak így lehet szép feszes alakot elérni!

De nem ehetnek egészségtelen ételeket! Az meglátszik a bőrön is!

Megadják a listát mit lehet enni. Én mindig is vékony voltam (170 cm és 50-54 kg)és egészségesen étkeztem előtte is és most is:


Amit eszem:


teljes kiőrlésű müzli tejjel+ egy banán

natúr joghurt+ gyümölcsök, kefír, sajt.

párol hús vagy hal, barnarízs vagy kevés tészta, főtt burgonya, sok saláta (fejes saláta, káposztasaláta, uborkasaláta)

főzelékek!

levesek!

kevert túró, főtt tojás, sok zöldség


27N

2011. jún. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Aki nem hiszi el, hogy vki zabál és mégis vékony, annak közlöm hogy 165 cm vagyok és 42 kiló és már vagy 5 éve ennyi vagyok, nagy nehézség árán tornáztam fel ennyire a súlyom. Most 18 éves vagyok... lehet nem vagyok modellalkat, hisz már túl vékony vagyok, de attól, h vki hízékony még létezik olyan, h sokat eszik vki és mégis vékony, nem kéne ennyire beszűkült látótérrel élni
2011. jún. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
igen brutálisan sovány és állandóan eszik...mivel jó barátnőm ezért biztosra tudom hogy mindig eszik és nem sportol semmit. nem tudom miért nem lehet elhinni, ismerek sok nőt (és férfit is )akik semmit nem mozognak ugyanannyit esznek mint én és mégis zörög a csonjuk. sőt szeretnének hízni pár kilót és egyszerűen nem tudnak.
2011. jún. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az én legjobb barátnőm is modell. Ha bemutatója, fotózása van, napi egy csomag gumicukrot eszik meg (vagy szőlőcukrot).

A többi napokon napi kb 200 g csirkemellen és rengeteg jégsalátán él.

2011. jún. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

19:54 vagyok

Amúgy ő naponta kb 3 órát szenved a kondiban.

2011. jún. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Nekem volt egy osztálytársam, kegyetlenül vékony, azt gondolná az ember, hogy egyfolytában koplal. 180cm magas és 50 kiló volt. Modell. De suliban is egész nap evett, meg hatalmas mellei voltak, ha valaki koplal akkor az is lefogy szóval ő egyszerűen ilyen volt.
2011. jún. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%
Ismerősöm alig alacsonyabb nálam (én 173 vagyok) és 45 kg. És ilyen alkat..szemem előtt tömi be az óriás mogyorós Milkákat és az üveg Nutellákat. És SEMMI nem látszik rajta. Rohadtul irigylem:DD Mondjuk igaz, hogy állandóan sportolni jár, de nem ez az oka. Enélkül is sovány lenne, csak egyszerűen imád mozogni:D
2011. jún. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!