Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, mi az ami miatt visszább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi az ami miatt visszább léptek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel eg beszlgetük, ujabban sokat flörtölt velem, volt hogy akart velem találkozni, most én vetettel fel a találkozót. Nem lakunk közel egymáshoz. Volt egy két túl flötölös beszélgetésünk is, nagyon vonzódunk egymáshoz, de amióta ez volt már én vagyok az érdeklődöbb.

Igy még jártam. Megijedtek, hogy hirtelen valósággá fog válni, már nem csak irás, flört, hanem bármi megtörténhet? Vagy az, ha már tudjátok, hogy ti is tetszettek a nőnek?


2015. dec. 12. 12:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyilván egy internetes barátnő más, mint egy valódi. Amúgy jó úton jársz a kérdésedben, lehetséges egy hús-vér nőtől jobban megijed a srác, mint egy virtuálistól.:D
2015. dec. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!