Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Miért randizgattok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért randizgattok egy csajjal, ha nem léptek a következő szintre? Ennek így mi értelme van?

Figyelt kérdés

Már többször is randiztam egy sráccal,és egyszerűen nem tudom eldönteni,hogy most akar tőlem valamit,vagy sem. Néha barátként kezel,néha pedig olyan megnyilvánulásai vannak,mintha akarna tőlem valamit. Csak 2 hónapja ismerem,és párszor találkoztunk csak,de hetente keres. Rossz ez így,mert én már totál belezúgtam,de nem tudom,mit akar tőlem. Azt tudom,hogy külsőleg bejövök neki,de mióta randizgattunk,azóta nem kaptam visszajelzést,hogy milyen hatással voltam rá. Hogy derítsem ki? Nem szeretnék nyíltan rákérdezni,mert gyakran összefutunk,vannak közös ismerőseink is,és elég gáznak érezném,h én "léptem" úgymond.:D Mert tényleg nem tudom,hogy tekint rám.

19/L


2013. szept. 3. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem keres randi után, nem kellesz neki. Nyílvánvaló.
2013. szept. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy csak nem akar nyomulósnak tűnni,vagy fél a reakciódtól.
2013. szept. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
úgy tekint rád ahogy a kérdés végén írod: 19 éves lányként nem pedig 19 éves nőként. nem kellesz eléggé neki
2013. szept. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Bummer ***** válasza:

Abban a korban elég bizonytalan a legtöbb srác, általában mivel a férfin van a "lépés kényszer" és ezért megakad, mert nem tudja, hogyan csinálja, vagy mit reagálsz rá, így mindig csak az elhatározás van meg, a lépés elmarad. Tegyél felé egyértelmű gesztusokat, akár beszélgetésben, akár reakcióban amiből még egy lesokkolt bamba is meglátja, hogy itt lépni kell a következő szintre.

30/F

2013. szept. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a randira hívásnál megszűnik a lépéskényszer :D
2013. szept. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz "lépni", az első nagy tini-szerelmemnél is én vallottam szerelmet a fiúnak, persze lepattintott, és sokat kellett rá várni, de belém szeretett. Sokáig együtt is voltunk.

A másodiknál is én kezdeményeztem, ez már jóval később volt, de azt is megérte. Már vén vagyok az ilyenekhez, de nem bántam meg, hogy én léptem anno. Pláne hogy ti 'randiztok' is. Ha fiatalka ő is, akkor valószínű bátortalan és konkrétabb jeleket kell neki adni. Ha idősebb, és tapasztalt, akkor passz.

2013. szept. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De persze lelked rajta, nem akarlak kellemetlen helyzetbe hozni a tanácsommal. Mikor az én nagyszerelmem is azt mondta, hogy "nem", azt hittem elsüllyedek...aztán mégis úgy alakult....pedig én utána nem nyomultam...:)
2013. szept. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!