Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek túlságosan komolya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlságosan komolyan veszem?

Figyelt kérdés
3. randi előtt sose hagyom,hogy megcsókoljon a srác..szerintem túl korai.Vélemény?:)
2010. márc. 22. 22:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

szerintem jó, meg kell ismerni egymást, nem csak úgy akárkivel csókolózgatni!

16/l

2010. márc. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Három a magyar igazság.
2010. márc. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
és 1 a ráadás
2010. márc. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

sztem jól cisnálod.. én pl 18 évesen a 3. randiig ismertem ki a csajt...

21F

2010. márc. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
sztem semmi értelme játszani az agyad... mármint ha a második randin akar megcsókolni akkor eltolod magadtól vagy mi? elárulom, nem leszel tőle tutibb befutó csak a maradék önbizalmát is elveszed.
2010. márc. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
hátha érzékenyebb palit fogsz ki akit az elsön nem fogsz meg csókólni akkor lehet szívére veszi és úgy jön le neki hogy ebböl már nem lehet semmi.
2010. márc. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Noss!


Valahol a 22:27-es válaszolónak azért igaza van, vannak érzékenyebb pasik amivel azért vigyáznod kell.


A legtöbb nőnek az a gondja, hogy nem meri őket megcsókolni a pasi, neked ahogy látom az ellenkező mert téged viszont mernek.

Szóval ha már látod a pasidon azt, hogy már nagyon közeledne felé, olyan jelzéseket küld ami arra utal, hogy meg akar csókolni, jobban hozzád bújik, simogatja az arcodat stb stb... akkor azért túl sokáig ne várj vele. Amúgy meg sok minden kiderül általában a csókból nem? :D Van aki abból szűri le , hogy folytatja e a kapcsolatot.

2010. márc. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem kívánsz valakit, akkor neked nem is kell. Vagy inkább szerezz egy játszópajtást, valószínűleg nem is pasi kell még neked, csak egy barát.
2010. márc. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nem azért,de szerintem vannak olyan pasik,akik azt mondják,h "ez a csaj nem kell,túl könnyen adja magát"..szerintem kicsit kéretni kell őket..
2010. márc. 23. 11:02
 10/13 A kérdező kommentje:
nem őket..XDmagunkat:D
2010. márc. 23. 11:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!