Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy nőnek nem lehet gyereke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőnek nem lehet gyereke azt érdemes közölni az ismerkedéskor? Mennyire van így esélye a férfiaknál?

Figyelt kérdés

Egy gyerekkori balesetből kifolyólag nem lehet gyerekem. Amúgy ezt leszámítva teljesen rendbe jöttem, csinosnak is tartanak, tehát külsőleg sem látszik semmi. Lehet emiatt is kicsit későn kezdtem el ismerkedni fiúkkal.

Most ősszel főiskolára kerültem és van egy udvarlóm akinek úgy látom, hogy komolyan a szándékai. Nem tudom, hogy elmondjam-e ezt neki így az elején, vagy várjak ezzel még? Érdemes-e egyáltalán ezt tudatni bárkivel is?


Nem igazán tudom, hogy mi tévő legyek. Nagyon félek, hogy ez később sokkal súlyosabb probléma lesz...


2015. dec. 14. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Én pl még 8-10 évig nem akarok gyereket, úgyhogy ez most nekem nem szempont.


De ha mondjuk 30 éves lennék, akkor még elég fontos lenne és örülnék ha minél hamarabb megtudnám ezt valakiről.


21/F

2015. dec. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én pl nagyon szeretem a gyerekeket, és családcentrikus vagyok. De ha a páromnak nem lehetne gyereke akkor sem lenne probléma, ha szeretjük egymást! Mindent meg lehet oldani. Örökbe is lehet fogadni gyereket. Egy normális férfinál ez nem kizáró ok, és ha ezt már tudod akkor tudatni kell a férfival. Én legalább is örülnék ha elmondanád. De ez nem változtatna semmin. 26/f
2015. dec. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, ennyi idősen nem a gyerekvállalás a legfőbb probléma, de mégis félek, hogy azért tudatalatt hátrányba kerülök már most és nem fogok kelleni senkinek...
2015. dec. 14. 17:16
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nem is az ismerkedés elején, de amikor elkezd kapcsolattá válni az ismeretség, akkor szerintem meg kell mondani.

Amúgy teljesen biztos? Mármint, sokakat megtréfált már az élet ilyen téren...

2015. dec. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2015. dec. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még ne mondd meg előre, főiskolás vagy a 20-as éveid elején, az sem biztos, hogy 5 év múlva együtt lesztek. Ha viszont felveti a család gyerek kérdést egy idő után, akkor viszont már meg kell mondani neki, az elején még nem rohannám le ezzel. Az sem biztos, hogy ő akar gyereket. Kérdés mióta ismeritek egymást, mik a jövőbeli terveitek.
2015. dec. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én elmondanám már viszonylag az elején, amikor már komolyodik a kapcsolat.

Egyébként visszatérve egy előző válaszra... Nekem is van olyan ismerősöm akinek azt mondták hogy nem lehet gyereke (egyáltalán nem menstruált pl.), és mégis van egy gyönyörű kislánya :)

2015. dec. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!