Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 2 randi után sincs meg én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 randi után sincs meg én részemről a szikra, akkor felejtős a dolog?

Figyelt kérdés

2x találkoztam egy sráccal.De nem érzem a kémiát kettőnk között,rajta látom,hogy szeretne közeledni.De én sajnos nem.


3. találkát nagyon mondja a srác.De "szerencsére" most olyan időszakom van,hogy sokáig melózok így erre tudom fogni,hogy ne legyen tali.


Nagyon gondolkozok rajta,hogy hagyom.

Nincs értelme így.


Szerintetek?


2015. dec. 14. 20:45
 1/10 opened paradise ***** válasza:
Talán idővel meglenne,de ha nem akarod.m akkor ne hülyítsd,mondd meg neki. Nem kell húznotok egymás idejét.
2015. dec. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen,többektől hallottam,hogy jajj majd idővel kialakul ez.

De én nem hiszem,sajnos.

2015. dec. 14. 20:49
 3/10 opened paradise ***** válasza:
77%
Ezt csak te tudhatod. De akkor mondd meg neki.
2015. dec. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 opened paradise ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2015. dec. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Sunshinedoll ***** válasza:
25%
Saját tapasztalat alapján ha az első 1-2 alkalommal nincs ott, akkor az nem is lesz.
2015. dec. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, ezt szokták mondani, de részemről ez a kijelentés megdőlt. Vártam, hogy hátha kialakul bennem valami, de a busz is előbb jött, mint a szikra. Nem azt mondom, hogy hőlégbalonnal szállok a fellegek felé a 2. randi után, de én ilyenkor már el szoktam várni magamtól, hogy valami megmozduljon bennem. Nem tudom hogyan működsz, nálam ilyesmi a helyzet. :)
2015. dec. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*hőlégballonnal
2015. dec. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Én se vártam,hogy rózsaszín köd és happy minden 2. randi után. De egy kis megmozdulás szerintem normális lenne,hogy vágyjak a harmadik randira.


Ő 25 éves én 22,de nem volt még kapcsolatom.


Viszont randim elég sok. Volt akivel 3. randi után kölcsönösen megszakadt a kapcsolat. Volt akivel egy tali után megszakítottam,vagy épp a férfi tag.


Egy srác volt akinél első randin is érzetem vmit,hogy vele nagyon várom a kövit,nagyon jó habitusú volt.De aztán ő nem keresett.

2015. dec. 14. 21:15
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálam az 5. randinkon volt szikra. :) A második vége nem sikerült valami fényesen, a harmadikat őmiatta át kellett rakni, majd a pót 3.-on megcsókolt, a 4.-en elbizonytalanított, mert nem éreztem semmit. Majd az 5. előtt úgy döntöttem, hogy most megcsókolom úgy igazán, és ha akkor is töketlenül reagál, akkor vége. Nos ez a bátor lépés kellett mindkettőnknek :)

3 hónapja vagyunk együtt :)

2015. dec. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hívd fel és mond meg neki! neked és neki is így a legjobb
2015. dec. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!