Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nálatok átlagosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok átlagosan mennyi idő alatt jön meg a "szikra"?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert nekem volt a közelmúltban egy esetem. Találkozgattunk egy lánnyal, a barátnője ismertetett össze minket, és gyakorlatilag az első randin beszélgettünk először, tehát előtte annyi volt, hogy írt nekem, én elhívtam. Első alkalommal kb. 1,5 órát beszélgettünk, utána két hét kihagyással megint vagy 1,5-2-t, tehát összesen max. 4 órát voltunk így együtt, amikor már elkezdett kicsit "húzódozni", pedig virágot is vittem neki a 2. randira. Utána bonyolult volt a dolog, de a találkozgatások után kibökte, hogy nem érezte a szikrát. Én tapasztalatlan vagyok, kicsit zárkózott is, de akárhogy van, 2x2 óra szerintem kevés az igazi vonzalomhoz, főleg úgy, hogy előtte nem is ismerték egymást a felek. Ti hogyan látjátok a dolgot? Csak én gondolom rosszul, hogy ehhez több idő kell? Vagy csak én vagyok ilyen? Előre is köszönöm a válaszokat.

2014. nov. 24. 21:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Talán nem kellett volna az a 2 hét kihagyás.
2014. nov. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ez nagyon rövid idő alatt kiderül, szerintem percek alatt is lehet már érezni, hogy valaki bejön-e úgy igazán vagy nem.

Sajnálom, előforudl az ilyesmi. Nem mindig lehet ezt könnyen megfogalmazni, hogy mi az ami miatt kevésbé vagy érdekes a másiknak. Létezik az ilyesmi. Lehet szimpatikus vagy neki, de ha nincs meg az a plusz, akkor azt nem szabad erőltetni, mert még rosszabb lesz.

Ne nyomulj szerintem, hagyd egy kicsit, vedd lazábbra, nem kell ennyire ráfeszülni.

2014. nov. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
1#: Sajnos nem tudtam megoldani másképpen, és nem is akartam elsőre lerohanni, mások se tudnak minden héten találkozni.
2014. nov. 24. 21:40
 4/16 anonim ***** válasza:
41%
28 naponta bar en nem szikranak hivom :D
2014. nov. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Konkrétan nálam 1 után jött meg, szóval ráérsz még. :D

De amúgy tényleg, sokáig én sem éreztem a szikrát, de azért továbbra is beszélgettünk, haverkodtunk, viccelődtünk aztán egyszer csak átkattant valami.

2014. nov. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
#5 Akarom mondani 1 év után.
2014. nov. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
#2: Oké, viszont hogyan tudhatnád, hogy lehet-e valami köztetek, ha nem is ismered az illetőt igazán? Amúgy meg nem nyomultam, első alkalommal tényleg csak beszélgettünk, a 2. randira vittem neki virágot, ott se volt sok minden, együtt kajáltunk, haza akartam kísérni, de akkor már azt mondta, hogy nem. Mondjuk az tény, hogy "udvarolhattam" volna neki egy kicsit, de közhelyesnek éreztem volna a "gyönyörű vagy" szöveget úgy, hogy alig voltunk együtt. Utólag azért elmondtam neki, hogy miért vagyok olyan, amilyen.
2014. nov. 24. 21:44
 8/16 A kérdező kommentje:
#5: Köszi, de én nagyon sokat csalódtam már a lányokban, rengetegen elutasítottak, és túl sokszor pazaroltam rengeteg időt/energiát olyanokra, akikkel nem lett semmi. Viszont ez a lány meg azt mondta, hogy maradjunk barátok, és nem akar elveszíteni, de megérti, ha nem szeretném így folytatni ezt.
2014. nov. 24. 21:49
 9/16 anonim válasza:

Én volt hogy elküldtem egy srácot ezzel a címszóval, hogy nincs meg aszikre, de aztán barátok maradtunk, jobban megismertem és kb. 3 hónap után teljesen belezúgtam.....

Van aki rögtön beleszeret a másikba viszont valakinek több idő kell :)

2014. nov. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Tudod neked nem randik kellenének, hanem egy őszinte lány aki elmondja neked, hogy mi az ami hiányzik belőled. Hidd el ezt meg lehet állapítani különösebb ismeretség nélkül is, hogy a másiknak a kisugárzása az megfog-e minket, vagy nem, de ez férfiaknál is ugyanígy történik. Emberek vagyunk.
2014. nov. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!