Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ittasan mi fog meg egy pasiban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ittasan mi fog meg egy pasiban, nőben?

Figyelt kérdés
Azokat kérdezem akik mondjuk buliznak hébe hóba és mondjuk szinglik, nyíltak. Légyszi most ne menjünk bele ilyen ledér és könnyelmű nők, férfiak bírálatába. Az sem érdekel hogy te nem pasizol ittasan, nem ittasan, vagy egy ujjal sem nyúlnál hozzá ilyen nőhöz stb. Tényleg kifejezetten egy általános képet próbálok felállítani arról hogy mi folyik végbe egy ittas személy fejében ha lát mondjuk egy potenciális partnert.

2015. dec. 14. 23:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagy különbség van aközött, ha valaki ittas vagy csak be van csípve, nőnél-férfinál is. A becsípés lehet jó hangulatú, mókás. Becsípni a könnyebb utaloktól lehet (1-2 pohár bor vagy pezsgő, krémlikőrök, egy kisebb pohár sör, stb.), főleg ha fáradt is az ember.

Szexbe becsípve se nagyon mennék bele, illetve jobb, ha a másik is józan, mert akkor jobban oda tudunk egymásra figyelni a minőség érdekében.

2015. dec. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, ez valóban fontos tényező. Inkább erre a becsípett állapotra vagyok kíváncsi én is ebben az esetben amikor az ember érdeklődhet úgy a másik nem iránt úgy hogy viszonylag még objektíven vizsgálja. Részegen már páran áteshetnek tényleg a ló a másik oldalára.
2015. dec. 15. 00:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy fogalmam sincs, mert engem álmosít az alkohol, akkor is, ha jó formában vagyok, ha meg még fáradt is, akkor még inkább. Érdekes módon egyébként a memóriám még akkor is remekül működik, míg talpon vagyok, szóval nem működök másképp ilyen tekintetben, mint alkoholos befolyás nélkül.
2015. dec. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát nálam semmi nem változik, ugyan olyan válogatós maradok, de én egy lakatlan szigeten is válogatós lennék.
2015. dec. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4-es szerű fickó vagyok énis, de a kémia működik az agyban.

én nem hazudok, nekem igenis a külső az első, azon belül is mindenkinek van ideálja, de persze ha nem hasonlít, de gyöngyörű az se baj :D

viszont ha buta/unalmas/-egyébrosszbelsőtulajdonság- akkor akármilyen szép lehet, komoly kapcsolat nem lesz.

ha egy lánynak jó stílusa van az nagyon sokat dobhat akármilyen kinézeten.

úgy összességében szerintem nem is befolyásolja ezt az alkohol O.o

2015. dec. 15. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én sokszor kavarok így pasikkal, volt már rá példa többször is, hogy le is feküdtem velük, de sokszor csak smárolunk, jól érezzük magunkat. Nos, ugyanaz, mint józanul, csak több az önbizalmam. Ilyen alkalmakkor sokkal többet számít a külső, mivel úgysem lesz kapcsolat belőle, csak néhány órás szórakozás, ezért számomra fontos, hogy egy szexi pasival tegyem ezt. Ez pedig mindenkinek mást jelent. Mondjuk ilyenkor sem kezdek ki köcsögökkel, akikről süt, hogy ostobák, bunkók. Ha már szórakozóhelyen vagyunk, ne kapjon le rögtön, tapizzon hátulról, ez szánalmas, itt is fokozatosan kell eljárni, szemezni, majd kicsit közelebb menni, táncolni, bemutatkozni. Szeretem, ha mondjuk kimegyünk dohányozni, akkor mesél magáról, kérdez, nem kezel le, csak azért mert úgyis csak egy egyéjszakás kaland lesz belőle.
2015. dec. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!