Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meg akarom dönteni a saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akarom dönteni a saját rekordomat. Idén 3 barátnőm volt, még az év vége előtt szeretnék egy új kapcsolatot. Most, az ünnepek környékén hol a legnyitottabbak a lányok az ismerkedésre?

Figyelt kérdés
Leginkább Budapesten érdekelnének a helyek.
2015. dec. 17. 13:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Negatív rekordot ki akar felállítani magának? Ha normális kapcsolatra vágysz akkor nem értem hova ez a nagy sietség,h még idén kell. Így csak összejössz megint az elsővel aki viszonozza és neked is tetszik kicsit holott eddig is lehet ,h ez volt a hiba forrása!
2015. dec. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 PearlDiver ***** válasza:
@8 miért gondolod hogy egy pszichodráma csoportban szellemileg sérült emberek vannak? Szerintem te kevered a pszichiátriával...
2015. dec. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk ott ahol az előző 3at összeszedted. Bármely város körüli bekötőutak. De el ne felejtsd elvinni a deákigazolványodat.
2015. dec. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ha képes voltál összejönni egy borderline-ossal, akkor azért veled is van gond... de komolyan! Nekem is volt borderline-os párom, és akkor nagyon komoly gondok voltak velem is, mikor egy ilyen kapcsolatot bevállaltam!

Ami pedig a pszichodráma csoportot illeti: aki már felismeri, hogy valami gond van vele, és dolgozik önmagán, az sokkal alkalmasabb párkapcsolatra, mint aki állítja magáról, hogy ő teljesen normális! (Mert teljesen normális ember nincs, vagy ha van is, ők már rég élnek a maguk harmonikus párkapcsolatában és eszük ágában sincs változtatni ezen.)

2015. dec. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nem tudtam, hogy az. Utólag derült ki számomra.
2015. dec. 18. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!