Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy csaj, aki régebb óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj, aki régebb óta nagyon tetszik, elhívtam randizni xy helyre, azt mondta, hogy igen. Most pedig lepattint azzal, hogy sok a dolga. Miért?

Figyelt kérdés

Az a szituáció, hogy múlt héten összeszedtem magam, felhívtam, elhívtam. Azt mondta, hogy igen, érdekli, de egyik konkrét nap sem volt neki jó, amit felvetettem, majd pedig azt mondta, hogy jövőhéten beszéljük meg, hogy mikor találkozzunk. Most van jövőhét, felhívtam, most viszont lekoppintott azzal, hogy nem tudja még, hogy jó-e neki egyáltalán, mert sok a meló. Rideg, hűvös és kimért volt, nem olyan, mint szokott lenni, és a fb-on sem látom azóta. Nem is reagál fb-on.

Kéne egy csaj, aki privátban el tudná nekem magyarázni a további részletek alapján, hogy mi a retkes lótúrót ronthattam el úgy, hogy a két telefonhívás között nem is találkoztunk. Megsértődött? Rájött, hogy mégsem tetszem neki?



#randi #lemondás #kikosarazás #lemondja a randit
2015. dec. 19. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:

lehet tényleg csak sok a dolga és nem ér rá

esetleg stresszes a munkája és most se ideje se kedve hozzá emiatt

szóval nem biztos, hogy miattad van


persze azért ha nagyon akarná, meg tudná oldani

2015. dec. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Épp ez az, hogy meg tudná oldani, ha nagyon akarná. Múlt héten sem volt ideje, de konstruktívan állt hozzá, hogy majd később megbeszéljük, hogy mikor tudunk találkozni. És azt hallottam a hangján, hogy örül, hogy (végre) elhívtam.

Most viszont távolságtartóan, kimérten, hűvösen lekoptatott.

2015. dec. 19. 17:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nehogymár egy dolgozó embernek 5 nappal karácsony előtt szégyenkeznie kelljen azért mert nem ér rá... Előfordul. Azt meg nem a te jogod eldönteni, hogy "meg tudná-e oldani". De az is lehet, hogy tényleg nem akar már találkozni. Ezt viszont csak tőle tudhatod meg.
2015. dec. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én nem mondtam, hogy szégyenkeznie kéne, azt sem, hogy "miért nem jön el?".

Csupán a saját szempontomból keresem a válaszokat, hogy mit ronthattam el, miért gondolhatta meg magát. Ennyi. Ehhez várok segítséget.

2015. dec. 19. 17:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem gondoltameg magát a leírásod alapján, hanem elfoglalt. Atól még találkozhattok máskor. De akármi is volt, tőle kell megkérdezned, csak ő tudhatja.
2015. dec. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, tőle kéne megkérdeznem. Csak fb-on nem válaszol, nincs is fenn és nem látta a 3 nappal ezelőtti üzenetemet. Telefonon pedig eleget "zaklattam" mire felvette. (konkrétan 3-szor)
2015. dec. 21. 17:22
 7/7 A kérdező kommentje:
Valóban csak stresszes és elfoglalt volt. Köszi a segítséget!
2015. dec. 29. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!