Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mire asszociálnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mire asszociálnátok, ha valaki rendszeresen nézne, figyelne titeket?

Figyelt kérdés

Sőt, keresnétek is egymás tekintetét a megszokott helyen, ahol összetalálkozni szoktatok, bár igazából mindig kiszúrjátok a másikat bárhol, bármikor. Ha lehetőség úgy hozza, bámuljátok egymást meredten.


Erre ráírok, és nem kapok választ. De arra veszi a fàradságot, hogy oda-vissza jelölgesse. Mármint megnyitja, majd olvasatlannak jelöli és ezt még vagy 2 körben megcsinálja...


Nem kell azzal jönni, hogy nem neten kellett írni bla bla, hanem odamenni hozzá, mikor néz. De őszintén bevallom, nem szégyellem, nem mertem odamenni. De ezek szerint jól is tettem. Ha neten sem képes beszélgetni, élőbe nem is tudom, hogy mi lett volna...


Ennyit a "nonstop bámulás jót jelent"-ről..


2015. dec. 19. 18:45
 1/9 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány, lemaradt. 23 éves.
2015. dec. 19. 18:47
 2/9 anonim válasza:
Én például sokszor nézem, figyelem az embereket. Ezt gyakran félreértik. Egyszerűen érdekelnek az emberek, ennyi. Gyakran olvasok szajról 10-15 méterről is akár. Szeretném megérteni, mit miért tesznek. Sokak ezt nem értik, vagy félreértik, zavarja őket.
2015. dec. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is az előző hozzászólóhoz hasonlóan szeretem nézni az embereket.

Ha viszont többször megnyitotta, majd olvasatlannak jelölte (másodszor ugye tudta mi szerepel az üzenetben mégis megnyitotta) akkor bizonytalan

2015. dec. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#2-#3 Én is ilyen tipusú vagyok. :)

Szokásom figyelni az emberek viselkedését, reakcióit. DE, ez más.

Nem azt nézi, hogy mit csinálok, hanem egyenesen a szemembe néz és néz. Vagy ha meglát valahol, automatikusan felém, utánam kapja a tekintetét, fejét.

2015. dec. 19. 20:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ő is olvassa a gyakorikérdéseket, látta a streamedet erről a folyamatról, és úgy volt vele, hogy banyeg, ez kajak ennyire életképtelen?
2015. dec. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jah, tuti én vagyok az egyetlen Magyarországon, akinek nem írt vissza egy pasi. Igazad van. Még szerencse, hogy te "ennyire" életképes vagy.
2015. dec. 19. 20:28
 7/9 anonim ***** válasza:

Volt kb 5 "ráírjak-e" kérdés, 2-3 "mikor válaszol már, miért mutatja a fb azt, amit", és ez a negyedik "micsináljak, hogy nem válaszolt".


Most komolyan. Nem bántásból, de dönts már önállóan!!

2015. dec. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És most ezzel mit akarsz mondani? Dicsérjelek meg, hogy ilyen aktív vagy? Más dolgod nincs csak itt lógni? Teljesen igazad van, itt minden kérdést egy ember ír ki. Untass mást...
2015. dec. 19. 20:47
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne nézzél már hülyének, egyértelmű, hogy te írod ki mindet. Én csak jót akarok neked, hogy ne rugózz ennyit egy dolgon, de ha te mégiscsak rugózni akarsz, hát tedd. Ha ez tesz boldoggá... én kérek elnézést basszus, hogy megpróbállak a sarkadra állítani...
2015. dec. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!