Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Túl magasak az igényeim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl magasak az igényeim?

Figyelt kérdés
Egy olyan nőt keresek aki céltudatos, magabiztos, tudja mit akar az élettől, van munkája, ha esetleg nincs akkor törekszik arra, hogy legyen vagy tanul valamit! Legyen boldog, szeressen élni, nyíljon meg könnyen, jókat beszélgessünk, nevessünk. Ne biztonsági támaszt keressen bennem, igenis tartsa el saját magát. Azért várom el ezeket, mert egyrészt ezeket én is tudom nyújtani másrészt meg, mert elegem van a határozatlan, döntésképtelen, megkeseredett lányokból, akik azt se tudják mit akarnak. Külsőleg tetszen az arca, szeme, szája, mosolya, ne legyen kövér, sovány ne hanyagolja el magát!
2015. dec. 20. 00:47
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
26/F
2015. dec. 20. 00:49
 2/17 anonim ***** válasza:
Én sok ilyen nőt ismerek, én magam is ilyen vagyok. Tehát nem, egyáltalán nem magasak az igényeid.
2015. dec. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Jó lenne összefutni velük. Azt nem irtam még, hogy legyen türelmes, empatikus és toleráns is! Mert a türelmetlenséggel és az empátia hiányával is ki lehet engem kergetni. Sajnos van egy kis beszédhibám is és néha enyhén dadogok és szeretném, ha tolerálná. Na meg nem birom a cigi füstöt se!
2015. dec. 20. 00:58
 4/17 anonim ***** válasza:
És te is empatikus meg toleráns vagy?Mert ez azért nem mindegy.
2015. dec. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Annak érzem magam.
2015. dec. 20. 01:09
 6/17 anonim ***** válasza:
Azert azt ugye tudod, hogy nekunk is vannak elvarasaink? Ilyen not konnyen talalhatsz, mas kerdes, hogy nekik megfelelsz e.
2015. dec. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Tudom igen. Remélem megtalálom!
2015. dec. 20. 01:25
 8/17 anonim ***** válasza:
Én sajnos nem ilyen vagyok, de mindig csodáltam az ilyen lányokat :D Egyáltalán ne túl magasak az igényeid. Mi a fenéért akarnál együtt lenni, aki csak idegesít a határozatlanságával? :)
2015. dec. 20. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
* olyannal együtt lenni
2015. dec. 20. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Az empátiát leszámítva ilyen vagyok. Pontosabban rendkívül empatikus vagyok, mivel ösztönösen ráérzek más emberek érzéseire és hangulatára, más kérdés, hogy nagyon nem szokott érdekelni, amikor feleslegesen sírnak. A dadogás szerintem pont nem empátiát igényel, hanem nyílt életszemléletet, hogy elfogadd, hogy valaki ilyen és kész.


De tapasztalataim szerint csak az, hogy határozott vagyok önmagában rémisztő a pasiknak, a többi tulajdonságról nem is beszélve. Sokan inkább eljátsszák a határozatlan, mert tudják, hogy arra nagyobb a kereslet.

2015. dec. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!