Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl magasak az igényeim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl magasak az igényeim?

Figyelt kérdés

Pár hónapja keresgélek, és nem találtam olyan férfit, aki hozzám passzolna minden téren. Vagy buta volt, vagy nem elég határozott, vagy igénytelen, akivel ismerkedtem. Lehetséges, hogy sokaknak esélyt adok, ha a személyisége szimpatikus, de vannak dolgok, amik nálam nem férnek bele.


Külsőre legyen átlagos, nálam magasabb, férfias kisugárzással és intelligens. Hosszútávú kapcsolatban az sem hátrány, ha hűséges. Sok ez az elvárás szerintetek?



2013. jan. 10. 21:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Úgy fest igen, mert én is szinte szó szerint így vagyok és nem találok senkit... Aki mégis megfelelne ennek a "lehetetlenül sok" kritériumnak, az meg nem akar engem. XD
2013. jan. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy te mit adsz "cserébe", illetve menny idős vagy? 20 felett akad ilyen, de tinik közt nem biztos.
2013. jan. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Az elvárások "magassága" relatív - viszonyítás kérdése. Igazából minden attól függ, hogy te mit tudsz nyújtani; a klasszikus kereslet-kínálat elmélet.
2013. jan. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Teljesen alapelvárásaid vannak.Ne add alább,mert csak szenvedni fogsz.Kár, hogy manapság akiben meg van az,ami kell,az már általában foglalt....
2013. jan. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
A Férfi megtalálásához idő kell, az nem pár hónap alatt találod meg, hanem pár év:DD
2013. jan. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Az hogy sok-e az elvárás attól függ, hogy te milyen vagy. Vagyis ideális esetben az ember olyan magasra teszi a lécet, amit ő maga is át tud ugrani.

Vagyis elmondható-e rólad, hogy külsőleg átlagos vagy, nőies, intelligens?

Ne felejtsük el, hogy az elején (ha tetszik, ha nem) a másik külseje fog meg, aztán a "felszínes" tulajdonságok (vicces, intelligens, udvarias, csendes, vagány, visszafogott, érdeklődő...) Te ezekkel hogy állsz? Mennyire vagy kapós a piacon, mennyire kapsz ajánlatokat (akár méltatlan ajánlatokat lúzerektől), mennyire veszik észre benned a nőt a férfiak (a kérdés szempontjából most lényegtelen, hogy ezek a férfiak nem abba a kategóriába tartoznak, amit te keresel)?

2013. jan. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Én pedig keresem azt a lányt, aki intelligens, művelt, türelmes, őszinte és van benne valami egyedi. Ja, meg vannak céljai.

De mindhiába, mióta Magyarországra jöttem egyetemre, valahogy sehogy sem találok olyan lányt, aki tetszik.

Ez honvágy lenne? Mit gondoltok?


(Tudom, itt most nem én vagyok a kérdező, de mégis.. vagy nyissak új kérdést?)

2013. jan. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Nem lényegtelen. Ha kirakom a csöcsöm a kirakatba és csodálkozom, ha utánam fütyülnek az építkezésről, mikor én egy jó keresztény hapekra vágyom, az elég nagy filmszakadás.

Tisztában vagyok magammal.

2013. jan. 10. 21:22
 9/26 Mókusgyilkos ***** válasza:

jaaaaaaaj hagyjuk már..

oké: tegyük fel hogy a szokásos "pici de cuki" csaj vagy [ami nem az esetem, de lásd mekkora jó fej vagyok: folytatom] akkor magasabb vagyok nálad, nem nézek ki botrányosan, értelmes vagyok, hűséges és hallottam már a fürdőszobáról :)

és akkor most mi van?:D cinikus, rasszista, helyzettől függően enyhén nárcisztikus, pöppet szadista, morbid, perverz és helyenként fájdalmasan realista / naturalista és meglehetősen fájdalmasan őszinte. romantikához max 3 hetente van közöm utána regenerációs szakasz mert kicsöpög az összes nyál [amiből nincs túl sok] a humoromat tökéletesen leírja a morbid és a fekete szó.


és akkor még kb az egy tizedét soroltam fel 1 ember jellemének és abból is csak az 1 beszélgetésből leszűrhető fajtákat.

ne mondd nekem hogy ennyi a kritérium hogy: értelmes, határozott, igényes, átlagosan néz ki és nálad magasabb.

ez még a legutolsó tripla zs kategóriás rövidfilmben sem lenne elég 1 karakterre :D


UI: nem keresek bnőt :) [mert ugye ez is 1 lehetőség h azért nem talál az adott csaj / pasi párt mert a hozzá illő momentán mást csinál de ez nem jut el a tudatukig helyette gyiken sírnak :) i love internet.]

2013. jan. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Jó keresztény hapekot a templomban találnál, ha ott nem csak öregasszonyok lennének.
2013. jan. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!