Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan aggódom?

Figyelt kérdés

Neten ismerkedtünk meg, randizni egy hónapja kezdtünk. Azt mondja, hogy csak engem akar, egy lány sem volt még rá ilyen hatással,ilyen szép lánnyal még sosem volt, stb...Elég sűrűn akar randizni, fb-on is minden nap ír, és váltig állítja, hogy komolyan tervezi velem. Mikor velem van ölelget, csókolgat (tapizással egybekötve), már otthon is mesélt rólam.Nemrég hozta fel az együttalvást is. Ami fura nekem kicsit, hogy állandóan fb-on lóg amikor nem dolgozik, de mikor velem van akkor csak olyankor megy fel, mikor én pl.mosdóba megyek vagy éppen a ruhát megyek be felpróbálni. Ha visszaérek azonnal abba is hagyja. Másik, hogy van, hogy nekem csak sokára válaszol, pedig végig fent van, plusz csak lány ismerősei lesznek, de azok elég szép számmal...Most paranoiás vagyok, hogy ezek alapján az az érzésem, hogy nem bízhatok meg benne vagy mások szerint sem stimmel valami?

23/L ( a srác 31 )


2015. dec. 20. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nálad nem stimmel valami. Az én páromnak sok lány barátja van, sokat van velük és foglalkozásból adódóan sokat gépezik. Néha nekem se egybõl válaszol mert dolga van. Ha téged akar miért Kell túl komlpikálnod mindent?
2015. dec. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert valahogy nem tudom elhinni azokat amiket mond, azt érzem, hogy csak meg akar kapni, de mivel tudja, hogy nem adom könnyen magam, ilyen szövegekkel jön...és még mielőtt találkoztunk volna, kiderült, hogy egy másik lánnyal kezdett el foglalkozni, állítása szerint csak azért, mert én elutasító voltam vele akkoriban és esélytelennek látta velem
2015. dec. 20. 17:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. dec. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor aggódsz jogosan,ha már aktívan randiztok és még mindig csak a nő ismerősök gyűlnek.

Picit fura,h amint kiteszed a lábad a látóköréből rögtön fb-on van. :)(több mint fura!)

2015. dec. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

hm...1 hónapja randizunk, 8 randi volt eddig

és amint ott hagyom kis időre, egyből megy facere, illetve a randink után is, már azonnal bejelentkezik amint elköszöntünk egymástól

2015. dec. 20. 18:00
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
8 randi és semmi? Te jó ég, nem csoda hogy máshol keresgél.
2015. dec. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 schamuelson ***** válasza:
Kedves kérdező, visszaolvastad, amiket írtál? A "srác?" 31 éves, fb függő. Szerintem jogosan aggódsz. Vagy olyan a pasi, aki több vasat tart a tűzben egyszerre. Vagy már kórosan függő, csoda, hogy képes még mozogni a valós világban. Ha Te elfogadod ilyennek... Magyarázzam még?
2015. dec. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Alapból nagyon bizalmatlan vagyok a pasikkal szemben, ezért nem tudom nála eldönteni, hogy felfújom-e a dolgot vagy ezek tényleg vészjósló jelek. Köszi a válaszokat!
2015. dec. 20. 18:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy bármelyik férfi is csak úgy "barátságból" írogatna nőknek.
2015. dec. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!