Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, hogy a fiú végre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a fiú végre elhívjon randira?

Figyelt kérdés

19 évesek vagyunk.

Neten ismerkedtünk meg.

Azt mondta, még senkivel sem élvezte ennyire a beszélgetéseket, mindennap dumálunk, sok a közös bennünk, azt mondta, szép vagyok, akkor is ír, ha a barátaival van. Mondta, hogy szeretne majd velem inni (mindketten szeretünk bulizni, iszogatni) és hogy majd jó lenne összefutni szilveszterkor is. Én szeretnék vele előbb kettesben talizni, de ő vagy nagyon félénk vagy én nem tudom... De nem hív el. Célozgatok neki napok óta, de már nincs ötletem, hogyan célozgassak neki tovább. És cikinek érezném én elhívni őt.


Mit tegyek, ha a célozgatás nem segít, elhívni meg ciki lenne?


2015. dec. 21. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért ciki elhívni, valójában egy hörcsög vagy álruhában és nem akarsz csalódást okozni neki? Ha félénk, akkor lehet hónapok múlva fog csak elhívni. Én kifejezetten örülnék annak, ha egy lány szólna, hogy szeretne velem találkozni, nincs olyan, hogy csak a fiú kezdeményezhet.
2015. dec. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vedd a kezedbe a gyeplőt! :D hívd el...nincs ebben semmi sem.
2015. dec. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el Te. Nyugodtan megteheted, nem ciki.
2015. dec. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
29%

Keress olyan pasit, akinek helyén van a töke. :)

Viccet félretéve, lehet, hogy félénk, de hogy még célozgatással sem veszi a lapot, az elég gáz.

Mindenesetre lehet a barátaival felszabadultabbnak érzi magát, és ezért nem akar veled először kettesben találkozni. Lehet a buli után már másképp fog hozzád állni, szóval én várnék a helyedben.

2015. dec. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki elhívni, miért gáz manapság ha a lány teszi meg az első lépést?
2015. dec. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!