Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan van az, hogy engem már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan van az, hogy engem már a kiállásom alapján leirnak depressziós hulladéknak a nők, de egy jóképü depressziósnál nem ilyen éles ez a hatodik érzék?

Figyelt kérdés

Gondolom a joképü az ún. "gondterhelt"


a csunya fiu meg a "megkeseredett"


nyilván érdekek diktálják ezt a hozzáállás különbséget


2015. dec. 22. 11:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nyilván
2015. dec. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Mert lelketlen szörnyetegek vagyunk.

Egyenesen a pokolból jöttünk, hogy megkeserítsük a TE életedet.

Boldog karácsonyt!

2015. dec. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

hát csináljátok csak...


ha megéri pár évente egy elliot rodger féle esemény, akkor csak nyugodtan.

2015. dec. 22. 11:16
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Én most nem vagyok életem formájában. Felszedtem pár kilót, elkezdtem kiégni a munkában, kicsit depressziós vagyok, de mégis imádnak a nők. Ez nem azért van, mert jóképű vagyok, hanem azért, mert fejlettek a szociális készségeim, bárkivel el tudok beszélgetni és meglehetősen extrovertált típus vagyok.
2015. dec. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Talán változtass a kiállásodon.

É is megjártam a depressziót és az öngyilkossági gondolatokat. Aztán egy jobb napomon besétáltam a pszichiátriára. Kértem rá gyógyszert. Munkahelyet váltottam. Sportoltam, átrendeztem a lakást.


És lett barátom.


A depresszió egy állapot. És baromira kényelmes azt mondani, hogy "én depressziós vagyok", aztán nem tenni semmit, hogy jobb legyen.


Még valami:

a leveled alapján Te nem depressziós vagy, hanem igenis megkeseredett. A depressziós barátaim leveliből a szeretetéhség sugárzik. Nem ez a keserű gyűlölet.

2015. dec. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

jaj....nőként nekem ne papolj :d


nőként van vaginád, ami FELTÉTLENÜL szexhez juttat.


pasiként SEMMID nincs, csak amiért kidolgozod a beled.


én is voltam pszichiátrián, csak tudod a gyógyszertől fel sem állt!


még ezt az utolsó dolgot is elveszik tőlem (mert legalább a szexben nem votlak problémáoim)

2015. dec. 22. 11:41
 7/11 anonim ***** válasza:
Már megint te? Szánalmas vagy, ahogy már tegnap is írtam. Nem azért nem szeretnek a nők, mert csúnya vagy, hanem mert undorító, semmirekellő ember. Egy posvány. És ebben vígan hemperegsz... így ne is várd, hogy kérjen valaki belőled.
2015. dec. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A nők vaginája feltétlenül szexhez juttatja őket... ez jó! :D Megalapoztad a délutánom jó hangulatát. xD

Ez olyan, mint a maci és a dagadt disznó közötti különbség. Mindkettő el van hízva, de egy jófej, szeretetet sugárzó embert maciznak, a rosszindulató taplót (aki besavanyodott) simán ledisznózzák.

Egyébként egyszerűsítsd le csak a dolgokat, legyél szűklátókörű. Szerinted egy nő feltétlenül szexhez jut? Már miért? Elárulok valamit, fogalmad sincs, milyen nőnek lenni.

2015. dec. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
neked meg fogalmad nincs milyen nem joképü és jo testü NEK született himnemünek lenni
2015. dec. 22. 14:45
 10/11 anonim ***** válasza:

nem akkor mondják ezt amikor "csúnya" az adott férfi, hanem akkor amikor erőszakosan, betegen negatív, nem ártatlanul, vagy hogy is mondjam. komolyan itt jössz az elliot rodger esettel, meg azt hiszed olyan különlegesen rossz sorsod van, és hogy egy nőnek nem lehet??? ezek után őszintén mit vársz? hogy rokonszenves legyél a nők szemében? de egyáltalán akárkinek a szemében?

nekem még NŐ LÉTEMRE SE volt sose "pasim", már volt öngyilkossági kísérletem is, depressziós vagyok, de tudod mit? ahelyett hogy mindenkit utálnék és átváltanék fenyegetőzős és kötekedős módba, én kedvesen mindenkire rámosolygok, mindenkinek segítek, tudom hogy nem vagyok egy szépség, és még introvertált is vagyok, de mégis szeretettel fordulok mások felé! ha így viselkedsz mások felé, akkor ne csodálkozz hogyha hulladéknak tartanak. csak olvasd vissza az eddigi kommentjeidet és gondold végig hogy egy ilyen hozzáállású emberrel mennyire szívesen lennél..


pedig alapból sajnos van az alapállításodban valamennyi igaz, én mint NŐ tudom állítani, hogy ez bizony fordítva is így van, hogy ami egy szép lánynál jó, az egy csúnyácskánál nem, de ezen nem tudunk változtatni :) gondolom Te is a dögös csajokat keresed, ne mondd hogy neked nincsenek ilyen előítéleteid.

és ezt még jobban ki is fejtettem volna ha lenne értelme, de most hogy látom a hozzászólásaidból hogy itt igazából nem is ez a probléma, nem gondolom hogy ez lenne a lényeg.

2015. dec. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!