Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Depressziós vagyok, hogy 28...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Depressziós vagyok, hogy 28 évesen, egyáltalán nem ronda férfiként még soha nem volt párom és most is csak elutasítást, meg, , van már párom" választ kapok az összes lánytól, akárkivel is beszélek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kezd rámenni a munkámra is, az összes nálam rondább ismerősök, barátok már párkapcsolatban, házasságban élnek. Sokszor már baba is van. Nekem semmi és már furán néznek rám. Rányomja az egész lassan-lassan valamilyen szinten a bélyegét a munkahelyemre is, feszült vagyok, ingerült, nem szívesen beszélgetek már senkivel. Mert mindenki a gyerekeivel, párjával jön stb. Van értelme így élni? Nem az igazi ez így.
2013. okt. 28. 18:44
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
Mivel foglalkozol a munkahaelyen?
2013. okt. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van értelme élni, mert munkában pl. helytállhatsz. Amúgy nekem sem volt még párom 27 évesen. Ez van.
2013. okt. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
Hol csajozol, és hogy?
2013. okt. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
Messze vagy te még a depressziotol. Egyébként, ha normàlis nöket keresnél, hidd el, talàlnàl!:) Nem a leghangosabb, legfeltünöbb macàkat kell kiszurni, hanem a csendes, nyugodt jellemeket is.
2013. okt. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
igyál két liter bort
2013. okt. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim válasza:

Sajnos jelen állapotodban lehet inkább elijeszted a kiszemeltjeidet. Hosszú szabadság, örömkúra, önismeret tábor stb.


A boldogság meg szépít és vonzóvá tesz, először tedd magad rendbe, s utána indulj vadászni.

2013. okt. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 A kérdező kommentje:
Én 2 hónap és már 29 vagyok. Tanár vagyok. Most jelentkeztem Phd-zni (januárban lesz felvételi), tehát a 3 diploma mellé egyszer szeretnék egy fokozatot is. De ez nem ér semmit, hiába van intelligencia, ha nem ért valaki a nők nyelvén vagy csak meg van írva a sorsa, hogy egyedül marad örökké, akkor hiába tanul, művelődik az sem fog segíteni rajta.
2013. okt. 28. 18:50
 8/66 A kérdező kommentje:
Nincs örömkúra, mire fel? Nincs kedvem örömködni. A tanulás már nem okoz örömöt ennyi végzettség után. A munka már annyira nem érdekel. Kezdek impulzív lenni, labilis.
2013. okt. 28. 18:51
 9/66 anonim ***** válasza:
mutatsz 1 képet magadról privibe?
2013. okt. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
És mennyi lánynál próbálkozol úgy kb.?
2013. okt. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!